Wpis z mikrobloga

Ale jak zwykle albo trafiaja na same tecze albo flagi izraela, ale pechowi ci bandyci xD


@harrame: bo nie ma innych rzeczy w takich ilościach ani w mainstreamie
Jakby jutro ktoś poroznosił książki albo plakaty z treścią "porozmawiajmy o bogu" i nr tel/strona internetowa - też szybko by do kosza poleciały.
jak się okaże że to antifiarze to jakie fikołki będziesz robił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bumelante: czemu mam robić fikołki, jak sednem tamtego komentarza jest to, że prawactwo nie potrafi przeczytać kilka zdań ze zrozumieniem, zanim się zacznie pultać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RedBulik

Biorę po 100 złotych i czekam na państwa fikołki.

#sejm #wroclaw #braun #bekazkonfederacji #neuropa #polityka #polityka


Tutaj się całkowicie zgodzę z panem Sutrykiem. Wrocław jest miastem wielokulturowym z dużą ilością cudzoziemców. Szczególnie w okresie świątecznym, gdzie pojawiają się tłumy ludzi na jarmarku. Takie incydenty w tak różnorodnym językowo i kulturowo mieście są nieakceptowalne. Będąc kilka lat temu na jarmarku, przemierzając drogę z dworca słyszałem hiszpański, włoski, czeski, słowacki, angielski i francuski.
@RedBulik: akurat to z flagą to +
Nie każdy żyd chce być kojarzony z tym państwem, zarządzanym przez skorumpowanego premiera i fanatyków religijnych. Państwo które dokonuje ludobójstwa na Palestyńczykach.
W znalezisku już się znajdują tacy co pytają czemu tam ta flaga w ogóle była.


@Darth_Gohan: bo czemu tam była? Nie każdy żyd chce się identyfikować z tym państwem. Ba, są nawet tacy, co nie chcą, żeby to państwo istniało. Więc po uj tam ta flaga?
ano przeszkadza, flagę Rosji z okazji prawosławnych świat też byś wywieszał?

@volodia następny. Miażdżaca większość wyznawców prawosławia w Polsce obecnie to Ukraińcy. Czemu mieliby wywieszać rosyjskie flagi z okazji Bożego Narodzienia? I skąd pomysł, że parafie polskiego kościoła prawosławnego by się na coś takiego zgodziły?
@Darth_Gohan: A ja dalej nie rozumiem co jest złego w antysemityzmie. Żydzi dosłownie plują na chrześcijan w Jerozolimie i generalnie uważają się za lepszych od gojów. Czemu my mamy być od nich lepsi i im ustępować. #!$%@? z nimi.