Wpis z mikrobloga

@Cztero0404: ja #!$%@?, przegryw który ryczał do kamery bo laska go zdradzała, a on jej chciał wybaczyć, pasożyt co żerował na swojej siostrze, będzie się wypowiadał w imieniu facetów xDDD
  • Odpowiedz
  • 0
ja #!$%@?ę, ona sobie dała 5/10, a Zbychowi dała 7/10 xDDDDDDDD

Mizogin, przegryw, frustrat internetowy ma według niej 7/10 xD


@marv0oo: Ta rozmowa jest ogólnie prowadzona w takim bardzo, bardzo dziwnym wręcz tonie. Carrio jakby narzuca/manipuluje tą dziewczyną w pewnym stopniu co ona ma mówić uważać zachowując się nie jak ktoś kto z kimś dyskutuje a jak nauczyciel który próbuje na uczniu wywrzeć, aby odpowiedział w poprawny sposób. Strasznie niezręcznie się
  • Odpowiedz
  • 5
ten chłop ma coś z głową?


@TantnisKrzyzowiaczek: Biorąc pod uwagę, że ostatnie gdzieś widziałem iż mówił, że epidemii covida nie było i to tak naprawdę scandemia która miała na celu zniewolić ludzi to tak, a on się nie zaszczepił to tak XD Jako człowiek który sam miał covid i później trochę czasu chociażby kondycje odbudowywał byłem naprawdę w szoku ogromem jego głupoty i foliarstwa.
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry: nie kłam. Carrioner ma o was rację. Kłamstwa, i manipulacje to wasza standardowa zagrywka. Jako mężczyzna uświadomiony jestem przed tobą o dziesiątki lat wyżej intelektualnie
  • Odpowiedz
  • 0
i dobrze robił bo tępa 304 nie zna rzeczywistości bluepillu. I Carrioner to nie jest foliarz. Przytaczał wiele razy że szczepionki są szkodliwe a to zwykła grypa


@FuckGodPL: Na szczęście moim ulubionym kolorem jest właśnie niebieski, 304 no też sobie kiedyś peugeota chciałem kupić.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: to bądź niebieski przegrywie. Od kilku lat nagonke na Carrionera robisz wymyślając niestworzone rzeczy. Żetoniarza też promowales. Takiego przegrywa co wyzywa Carrionera, a sam ma 24 lata, i nigdy smalczycy nie miał
  • Odpowiedz
  • 0
ale kto to jest Żetoniarz i skąd wniosek, że jestem tępa?


@LadyRaspberry: Żetoniarz to jest w ogromnym skrócie taki typ na yt co wyjaśnił carrionera i udowodnił jako jeden z wielu, że leci na multikach czy tam leciał.
  • Odpowiedz