Wpis z mikrobloga

Aaaaa! Kocham #wykopaka i nasze słodkopierdzące wpisy, bo jak tu nie rzygać tęczą, jak dostajemy takie świetne paki?! :3 u mnie znalazł się zestaw herbatek na całą zimę, magiczny kubek z przesłodkim Zgredkiem, termiczny z logiem wykopaki i wykopowym nickiem, miodek (akurat mi się niedawno skończył!), mnóstwo nowych zapaszków świeczkowych, oprócz tego książki (dziwię się, że jeszcze ich nie miałam w swojej kolekcji!!!), nawet skarpetki dla niebieskiego, chociaż równie mocno cieszy się z maty pod miskę dla psa XD (to on zwykle trafia skarpetką na kałużę z wody). Kalendarz z rysunkami Andrzeja też mnie rozbawił ;) No a Kleopatra już cała drogę z paczkomatu, czuła że znajdzie się też coś tam dla niej! Zaszczyt będzie chodzić w laczkach Kuboty logowanych dodatkowo firmą mojego wspaniałego tegorocznego Mikołareczka, na st00pki pasują w sam raz XD a może za rok trafię w losowaniu na właściciela salonu Skody..! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję @akwajuk21 ! ()

#pokapake
Nyanami - Aaaaa! Kocham #wykopaka i nasze słodkopierdzące wpisy, bo jak tu nie rzygać...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach