Wpis z mikrobloga

Wystarczyło nie wystawiać żadnych świec i nie kusić losu. Wtedy nie byłoby szans na to by zostać nazwany antysemita jesli ktoś się tego panicznie boi. Taka trochę samospełniająca się przepowiednia.


@Vinizius: wystarczyło nie wybierać #!$%@?, który od lat powtarza hasła antyunijne, homofobiczne, raistowskie, ksenofobiczne i antynaukowe
@bo-banley: ale jesteś naiwny. Dymają was s tym antysemityzmem jak dętki. Przecież już nikogo normalnego to już nie wyklucza z życia publicznego. I to na całym świecie, po ludobójstwie tych terrorystów. Ale l co niektórym nadal się odpala żyd 2024 co inni o nad powiedzą. #!$%@? zacznijcie mieć własne zdanie. Zamiast cieszyć się co inni powiedzą. A ci inni o was mówią dobrze mówią tylko wtedy, gdy działacie po ich myśli.
@bo-banley: 17 lat zapalania świec dziękczynnych za to, że niekoszerni zostali wydani w ręce koszernych nic nie znaczy, ale JEDEN poseł który to zakłóci na godzinę to ogromna obraza?

Jak byk się kalkuluje, by w ogóle nie zapalać. Ewentualnie niech Żydzi zaproponuję święto czczące Boga Najwyższego, a nie dziękczynienie Jahwe za przelaną krew Gojów.
Wystarczyło nie wystawiać żadnych świec i nie kusić losu. Wtedy nie byłoby szans na to by zostać nazwany antysemita jesli ktoś się tego panicznie boi. Taka trochę samospełniająca się przepowiednia.


@Vinizius To tak jak luźna kostka brukowa na trasie przemarszu 11 listopada - ewidentnie kusiła los.
Wystarczyło nie wystawiać żadnych świec i nie kusić losu


@Vinizius: niech lepiej posłowie koalicji rządzącej nie przychodzą do sejmu, bo jeszcze Braun któregoś zabije. Po co kusić los xD
kurtuazyjny gest po tym jak orangutan z gaśnicą praktycznie sprawił, że pomówienia Polaków o antysemityzm zaczęły w oczach świata mieć podstawy.


@bo-banley: przy tym co żydzi wyprawiają z Palestyną to nic nie znaczący gest. To tak jak obrazić terrorystę który właśnie obciął tuzin głów i trąbić wszędzie jak ta obraza jest odbierana
@Vinizius oo w końcu jakaś odskocznia od fajnopolactwa. Ja mam #!$%@? w jakieś świeczki. Typ sugeruje ze świeczki sprowokowały (xDDDD) atak. Dlatego napisałem że ja i wielu innych oczko wyzej od konfederatów na drabinie ewolucyjnej nie pomyślelibysmy nawet w takich kategoriach.
@xqwzyts: Nie. Napisałem że skoro nie chcieli skandalu to mogli wyp. z jakimiś żymskimi świeczkami bo jak ktoś to rozye... to będzie afera. No i jest. I juz tak sobie nie schlebiaj bo nawet pomyslec logicznie nie potrafisz.
@Vinizius: najlepiej, żeby w sejmie został tylko klaun, znaczy braun. Wtedy na pewno nikt by nas nie okradał, bo wszystko zostałoby jednomyślnie oddane mateczce rasjii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bo-banley ale ty wiesz, że słowo "antysemityzm" nie ma już w tej chwili żadnej wartości merytorycznej w dyskusji politycznej praktycznie na całej kuli ziemskiej, nie licząc jakiegoś intelektualnego zaścianku skrajnie lewicowego polskiego planktonu.
@bo-banley: i uj z tym? Co Wy macie z tym, że ktoś nazwie Was antysemitą albo homofobem, bo w Polsce nie ma z grubej rury przyzwolenia na LPG+. OJEZU POLACY SA RUSOFOBAMI OOOO NIEEEEE XD nie każdego trzeba lubić, a to że konkretne nacje dają argumenty ku temu to Wy się kurła spuszczacie co o nas pomyślą...