Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Teraz szczerzę i bez ściemy. Ile kasy trzeba mieć aby poznać dziewczynę.
Jestem 4-6/10 z wyglądu i mało dynamiczny. Celuje w dziewczyne 6-8/10. Mam koło 30lat. Ile konkretnie kasy potrzebuje aby podwyższyć swoją ocenę w oczach różowej. Od 5lat skrupulatnie oszczędzam - mam mieszkanie i 200k na koncie, chce wiedzieć ile jeszcze mi zostało.
#przegryw #rozowepaski #blackpill #redpill #incel #zwiazaki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: xD pieniądze to copium, jak chcesz mieć dzięki nim dziewczynę kupuj rzeczy które zwabiają dziewczyny( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż to raczej blachary niż dziewczyny będą i raczej na krótko niż na długo
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Zależy co chcesz. Czy gwarantowane X spotkań w tygodniu + ewentualne jakieś wyjścia, czy mieszkanie razem i układ na wyłączność. Wersja 1 czyli light, to licz takie 2-4k na miesiąc. Wersja druga to wszelkie rachunki, wyżywienie + wyjścia, prezenciki itp itd plus podstawa też z przynajmniej 5k+.

W skrócie - na drugie ciebie na pewno nie stać XD Możesz próbować sobie znaleźć cichą na układ na jakiś miech dwa,
  • Odpowiedz
Teraz szczerzę

@mirko_anonim: nie trzeba się szczerzyć, można się normalnie uśmiechać.

A serio, skoro tak formułujesz pytanie to znaczy że wszystkich pieniędzy świata będzie dla ciebie za mało
  • Odpowiedz
mam mieszkanie i 200k na koncie

Celuje w dziewczyne 6-8/10

Jestem 4-6/10 z wyglądu i mało dynamiczny


@mirko_anonim: W Polsce to wystarczy najdalej na jakąś rozwódkę 3-4/10 z dzieciakami. Próbuj w am.poł albo azji. Ewentualnie w jakimś kazachstanie czy białorusi.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie wiem czy chodzi o kasę. Moja żona sponsorowała mnie przez dwa lata zanim stanąłem na nogi. Jeśli jakaś baba poleci tylko na ilość pieniędzy na twoim koncie, to w gruncie rzeczy i tak jesteś samotny.
  • Odpowiedz
le konkretnie kasy potrzebuje aby podwyższyć swoją ocenę w oczach różowej. Od 5lat skrupulatnie oszczędzam - mam mieszkanie i 200k na koncie, chce wiedzieć ile jeszcze mi zostało.


@mirko_anonim: Ale przy założeniu że masz mega słabą, milczącą osobowość nerda komputerowego, słaby wygląd a byś chciał laskę nieco powyżej przeciętnej czyli szczupłą i dość atrakcyjną?

Myślę że apartament w dużym mieście 75 metrów w nowym budownictwie albo kamienicy, auto za 100k
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP):

Od 5lat skrupulatnie oszczędzam - mam mieszkanie i 200k na koncie, chce wiedzieć ile jeszcze mi zostało.


Z czym do ludzi chłopie? Dziś te 200k to musisz zarabiać tygodniowo, a nie mieć oszczędności.
  • Odpowiedz