Wpis z mikrobloga

@januszerka: Aha, czyli jak członek partii coś o-----e, to wystarczy szybko delikwenta wydalić ze struktur, a następnie napisać oficjalne oświadczenie, że nie ma on żadnych powiązań, co de facto będzie się zgadzało ze stanem bieżącym. Sprytne. Problem z głowy, pora na CS'a. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czyli jak członek partii coś #!$%@?, to wystarczy szybko delikwenta wydalić ze struktur


@Ranmus: tylko, że pomyliłeś kolejność - najpierw został wydalony, później o---------ł.
  • Odpowiedz
@zobq: Być może, nie weryfikowałem tego i zapewne zdecydowana większość też tego nie zrobiła. Gdybyśmy mieli każdą informację zwrotną samemu dokładnie sprawdzać, to życia by nam nie starczyło. Dlatego też w oficjalnym oświadczeniu powinno być jasno napisane też kiedy został wydalony i za co, bo nie wspomnienie choćby słowa o tym, że startował w wyborach z ramienia Konfederacji i tak doprowadzi do sytuacji, że ktoś to wywlecze, stąd ludzie dopisali
  • Odpowiedz
@Davvs: Mam nadzieję że wysoką kaucję dostał ale nigdzie nie widziałem zbiórki kuców na niego. Na Brauna pięknie wpłacają widzę a Ćwiękę chyba wszyscy w dupie mają. Ktoś coś wie?
  • Odpowiedz
@januszerka

oznacza, że miał związek z konfederacja, a teraz go nie ma bo został wyrzucony. Napisała o stanie aktualnym, a nie przeszłym.


Czyli zwyczajnie manipuluje, żeby można było zrobić salto w jej obronie.
  • Odpowiedz