Wpis z mikrobloga

@xmakopx: zmienić na innego kompa. Bo jak kartę na RTXa to powinien być i7 lub i9. No i ramu tak z 32 co najmniej. Mi przy i9, ram64, rtx3060 Cyberpunk na najwyższych często ma rozmycie grafy jak za szybko ruszę mychą
  • Odpowiedz
Bo jak kartę na RTXa to powinien być i7 lub i9. No i ramu tak z 32 co najmniej. Mi przy i9, ram64, rtx3060 Cyberpunk na najwyższych często ma rozmycie grafy jak za szybko ruszę mychą


@CipakKrulRzycia:
Głupiego to aż miło posłuchać.
  • Odpowiedz
@xmakopx: Wrzucasz np. używkę RTX 3070 / 6700XT zamiast tego RX 5500 i już masz ogromnego kopa wydajnościowego. Jeśli grasz w rozdzielczości wyższej niż 1080p to nawet mocniejsze grafiki możesz do tego procka ładować.
Bredni @CipakKrulRzycia o bezsensownym zakupie i7 albo i9 i 64gb ram nawet nie słuchaj. Typ ma idiotycznie zbalansowany zestaw i jeszcze daje komuś rady jak dobierać podzespoły xD Już nie wspominając o tym, że wini
  • Odpowiedz
@CipakKrulRzycia ja mam 10400f z rtx 3070 i czasem by się przydało coś mocniejszego po stronie grafiki, a jeszcze jakbym zmienił monitor na coś więcej niż fullhd to już w ogóle procesor by się nudził przy tej grafice
  • Odpowiedz