Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

#!$%@? nastoletni a nie dziecko. Dzieci nie świecą dupskiem w internecie.


@WielkiPowrut88: Ja wiem, że teraz niektórych prawdopodobnie sprowadzę trochę na ziemie, ale nastolatka/nastolatek to też dziecko tyle, że trochę większe. Jak masz 18 lat nawet i jesteś pełnoletni to nie jesteś dorosły/a jesteś pełnoletni.
  • Odpowiedz
nie dziecko tylko nastolatka, pruć się można od 15 lat


@hadrian3: To, że się można od 15 roku życia nie oznacza iż taka 15 latka jest dorosła, wręcz przeciwnie to jest najgorszy wiek bo laski myślą, że im trochę cycki i dupa urosły na każdym kroku się im wmawia, że wcześniej dojrzewają a na końcu i tak się okazuje, że są dalej dziećmi.
  • Odpowiedz
jedz kiedy do jakiegoś klubu gdzie jest wejście od 18 zobaczysz ile takich "dzieci" się bawi


@Kingside: To akurat też jest prawda, w klubach teoretycznie od 18+ lub nawet 21+ bardzo często jest ogrom 15/16/17 latek które się mocnej umalują i ubiorą jakby były z 10 lat starsze nawet nikt tego z jakiegoś dziwnego powodu nie sprawdza.
  • Odpowiedz
bardzo często jest ogrom 15/16/17 latek które się mocnej umalują i ubiorą jakby były z 10


@Cztero0404: tu ewidentnie typiarka ma babyface i wygląda na nieletnią, ale są tacy których to rajcuje
  • Odpowiedz
@maad: jakie babyface? po prostu nie wyglada jak typowa polska karyna gdzie dziewczyny w wieku 25 lat wygladaja jak moja matka
  • Odpowiedz