Wpis z mikrobloga

  • 1
@Turbojurek: najprawdopodobniej już się na tyle rozłożył, że zleciał z gałęzi, na której się powiesił. Prawdopodobnie w momencie samobójstwa, miał przy sobie jakąś niewielką kwotę. Więc, jeśli go znajdziesz, możesz sobie wziąć.
@Przegrywzyciowy0 między 21 a 37

  • Odpowiedz
@Kotouak
1. I dostałeś komplement za tą wode kolońska?
2. Jakie masz zdanie na temat mainstreamowych zapachów jak blue de Channel, albo dior sauvage? Nudne, czy czaderskie i fajne?
3. Czy zwracasz uwagę na to jak ktoś pachnie?
  • Odpowiedz
  • 0
@Bergamotkowy:
1) tak, ale to mógłbym nawet spryskać się warsem, bo typiara i tak była mną zainteresowana
2) nie wiem co to, ale sądząc po nazwie, nawet na to nie spojrzę, bo ja skromny człowiek jestem


3) mężczyzna - nie. Kobieta
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bergamotkowy nie byłaby, tylko była, przynajmniej tak odczytałem z reakcji psychosomatycznych. Możliwe, że to po prostu kwestia tego, że dobrze nam się gada i wiem, że łapie się w jej typ (znam ją na tyle, że wiem).
Ale ja i tak mam kogoś, więc na "sygnałach" się skończyło ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Lepus_arcticus: inaczej - mowa ciała
Czyli to, jak mimowolnie reagujesz na różne sytuacje. Np jak robią ci się wielkie oczy, jak dowiesz się, czegoś czego się nie spodziewałeś. Albo jak ktoś, kto kłamie, drapie się po twarzy. Masa tego jest
  • Odpowiedz
@Kotouak: Człowieku XD

Ja k---a z desperacji zagadywałem do wykopek. Czaisz? byłem gotowy związać się z gorszymi sortami kobiet (a uwierz mi, że ich nie mało)
- jakieś ćpunki co udzielały się na #narkotykizawszespoko
- albo chore psychiczne (które otwarcie pisały, że się leczą u psychiatry i mają zdiagnozowane choroby psychiczne)
- po starsze kobiety ode mnie nawet o 10 -
  • Odpowiedz