Wpis z mikrobloga

Mógłby mi ktoś polecić jakiś dobry krem do depilacji, do stosowania na twarzy?
Kupiłem, i wypróbowałem krem "Bielenda Vanity Hair Removal Cream Aloe", i instrukcja mówi by zostawiać na depilowanym miejscu normalnie na 5, i nie dłużej niż na 10 minut, ale ja mimo tego że zastosowałem go 3, lub nawet 4 razy, w krótkich odstępach czasu, i za każdym razem na trochę ponad 10 minut, to na włosach z brody widziałem tylko niewielkie efekty poza tym że je wybieliło, i ostatecznie po tym jak straciłem cierpliwość po prostu się ogoliłem maszynką na żyletki. ()
#depilacja #golenie #niebieskiepaski #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #kosmetyki #higiena
filip8192 - Mógłby mi ktoś polecić jakiś dobry krem do depilacji, do stosowania na tw...

źródło: 150782282559df8ce95078b

Pobierz
  • 4
  • 0
Dlaczego chcesz robić to kremem?


@CandyToy: Pomyślałem że tak będzie najsprawniej, i pozwoli mi się to ogolić bez pozostawienia żadnych wystających włosów, bo w końcu pozwala to wyrwać włosy od podstaw, poniżej skóry, oraz w odróżnieniu od robienia tego plastrami byłoby to bezbolesne.

Kup sobie AKU na święta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@CandyToy: Czym jest "AKU"?
  • 0
Maszynka akumulatorowa


@CandyToy: Kupiłem sobie maszynkę na żyletki by golić brodę możliwie na zero, więc kupowanie maszynki akumulatorowej byłoby dla mnie mijaniem się z celem.