Wpis z mikrobloga

Paczka nadana, paczka odebrana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A sponsorem niniejszego wpisu jest @official_mirek_account

Kolejna wykopaka i kolejny raz jestem mega zadowolony, aż to się nudne robi i zaczynam zazdrościć tym, co dostają pietruszkę czy jakieś dodatki do silnika xD
Nie no, powaga, paczka mega i podziwiam to, ile rzeczy udało ci się dobrać. Zwłaszcza, że pisałeś w liście, że trudne wylosowało, ale po zawartości nigdy bym tego nie powiedział, podziwiam za pomysłowość.
Książki obiecuję rozpykać, zwłaszcza że ostatnio znowu mnie wzięło na kosmos. No i fajnie uzupełnią półkę, zwłaszcza że kilka pozycji Hellera już mam.
Gadżety typu solniczka i pieprzniczka LEGO super, podobnie jak lampka czy Titanic w "butelce", czy raczej akwarium. A kalendarz jest średni, a to znaczy, że super i z pewnością znajdzie honorowe miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Piwko, cukierasy, świeczka czy skarpetki zawsze się do paki nadadzą, chociaż ciekaw jestem, jak może smakować piwo o smaku rogala. Dzięki też za słoik domowych wiktuałów ( ͡º ͜ʖ͡º)
Sam rogal świętomarciński też był w paczce, ale wbrew instrukcji z listu jeszcze go nie zjadłem. Niestety dobrałem się do paczki po wtranżoleniu połowy dużej pizzy i takie połączenie nie wyszłoby chyba dobrze ani żołądkowi ani rogalowym doznaniom xD.
Ale spokojnie, jeszcze dzisiaj zjem, chyba pierwszy raz w życiu.

Natomiast najbardziej się chyba ucieszyłem z prezentu w niepozornej kopercie. Na początku się trochę bałem, bo czułem jakiej kategorii prezent tam jest i zastanawiałem się w co mnie mogłeś wpierdzielić i gdzie będę musiał teraz jechać xD
Ale trafiłeś z tym koncertem muzyki filmowej w dziesiątkę, od kilku dni sam szukałem na który koncert i gdzie bilet kupić, bo trochę teraz tego wysypało i nie mogłem się zdecydować. Podjąłeś decyzję za mnie i to na tyle trafnie, że wykupiłem od razu miejsce obok, bo wiem, że ktoś będzie też chciał na taki koncert pójść, więc przy okazji mam już jeden świąteczny prezent z głowy xD

No generalnie lipa straszna, no nie ma nawet z czego afery ukręcić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#wykopaka #pokapake
Pobierz SKYFander - Paczka nadana, paczka odebrana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A sponsorem niniejszego wpisu ...
źródło: paka
  • 9