Wpis z mikrobloga

@volodia: chanuka kojarzy się z takim państwem, w którym mieszkają jego wyznawcy przynajmniej w większości. Chanuka to święto upamiętniające odzyskanie Świątyni w Jerozolimie przez Żydów z rąk Greków. Powiedz mi co to ma wspólnego z Polską?
@krzysiek_14 tak, napisałeś. Użyłeś słowa wpłacać w drugiej osobie, liczby pojedynczej w trybie oznajmujacym. Nie wiesz co piszesz? Upośledzony jesteś czy co?


@volodia: No właśnie wyszło że to ty jesteś niepełnosprytny a z takimi baranami sie nie dyskutuje tylko na "czarną" bujaj się...
Tak słaby PR ma państwo Izrael w Polsce.


@jason24: Ale judaizm to nie tylko Izrael. Ja jestem 100% Polakiem żydowskiego pochodzenia, my tutaj jesteśmy ciągle, niewielu, ale jednak.

Ja nie jestem zwolennikiem świecy w budynku sejmu, ma ten temat sie nie wypowiadam. Jedynie zaznaczam, że żydostwo to nie tylko państwo Izrael.
Jakim cuckoldem i beciakiem trzeba być, żeby wpłacać na zbiórkę typowi co zarabia kilkanaście k miesięcznie bo mu pensje obcięli o połowę?


@volodia:

Jak ograniczonym trzeba być, żeby uważać, że na Brauna zrzucaja się emeryci, biedaki na minimalnej itd ?
Braun dostaje od ludzi, którym podoba się to co robi i tyle