Wpis z mikrobloga

Ludzie nie płacą żeby mu pomóc finansowo, tylko żeby wyrazić wsparcie dla jego aktu heroizmu.


@jason24: O #!$%@?, to jest mistrzostwo świata. Zajebiste tłumaczenie. Podoba mi się.
Więc zamiast dawać Ci plusa, to bym przelew zrobił. Daj namiary
@volodia: jak tylko kilkanaście to po obcięciu o połowę może mieć bardzo mało :(
moim zdaniem trzeba wspierać biednych, bo nigdy nie wiadomo w jakiej się będzie sytuacji
@volodia: W tym przypadku ludzie, jakkolwiek może się to wydawać głupie, wpłacają, bo robi coś, z czym się politycznie zgadzają. To nie jest kukoldyzm jak wpłacanie leniwej babie na "usamodzielnienie się". To crowdfunding politycznej działalności.
@volodia: Jaką masz gwarancję że tylko wyborcy Konfederacji mu wpłacali pieniądze? Równie dobrze mogła robić to też ruska agentura. Wpłaty są często anonimowe. Nie bagatelizował bym tak tego problemu, twierdząc że tylko jakieś ameby mu kasę wpłacają. Można się śmiać z Rosji, ale ich służby wielokrotnie pokazywały że są w stanie destabilizować sytuację w Europie. Nie wiem czy Braun jest pożytecznym idiotą, wariatem (nie jestem biegłym psychiatrą) czy też ruskim agentem,
Chce dymów to wpłacam proste.
A i jeszcze jedno #!$%@?ć władzę i rządzących.
Nie jestem ani zwolennikiem poprzednich rządów ani obecnych ani nawet konfederacji i żałosne mi sie wydaje jak udało im się ludzi omamić. We wszystkich tv trąbią o tym jakie to przejęcie władzy nie jest historyczne że zwycięstwo demokracji przywrócenie praw kobiet i jakieś inne #!$%@? i beke mam z tego że jak widzę komentarze ludzi w internecie to faktycznie