Wpis z mikrobloga

@volodia: ty mi nie mów o byciu cuckoldem LEWAKU, bo w tym jesteście najlepsi! Nie rozśmieszaj mnie xD Ludzie nie płacą żeby mu pomóc finansowo, tylko żeby wyrazić wsparcie dla jego aktu heroizmu. Rozejrzyj się po internecie - naprawdę dużo ludzi popiera co zrobił xD Tak słaby PR ma państwo Izrael w Polsce.
  • Odpowiedz
@volodia xD nie rozumiesz, jest pewien procent osób które nienawidzą polityków i wspierają wszystko co tylko ich wkurzy, głównie to elektorat właśnie Korwina czy Brauna, parę zł na taką zbiórkę nie sprawi że ktoś się będzie musiał papierem ściernym podcierać a możliwość słuchania kwików lewaków o sukces tej zbiórki bezcenna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@volodia

papier ścienny jest droższy od toaletowego


To takie powiedzenie po prostu

Ale o jakim zeszmaceniu mówisz? Gość zgasił żydom świecznik, doprowadził bandy polityczne do szału i za dostarczenie mi rozrywki mogę mu wpłacić na tej samej zasadzie co np płaciłbym netflixowi
  • Odpowiedz
@volodia no i słusznie że jest bo jeżeli chcemy więcej takich akcji to musimy pokazać takim osobom że na tego typu dymach nie stracą by nie mieli oporów

Te 50k przy ilości ludzi jaka się cieszy że żydom ktoś zrobił na złość to kropla w morzu
  • Odpowiedz
@jason24: Czemu ten wasz męczennik nie dokonał tego "aktu heroizmu" ani razu przez ostatnie 4 lata? Podobno te "satanistyczne" obrzędy dzieją się w sejmie co roku od 17 lat?
  • Odpowiedz
@jason24:

tylko żeby wyrazić wsparcie dla jego aktu heroizmu.


Akt heroizmu według normalnego Polka, który ma chociaż minimalne wykształcenie: Pilecki w obozie Auschwitz

Akt heorizmu według konfiarza mieszkającego z mamą: braun gaśnicę odpalił w sejmie!!!!!
  • Odpowiedz
@jason24:

tylko żeby wyrazić wsparcie dla jego aktu heroizmu


Chłop walnął kobicie z gaśnicy i zrobił bajzel w Sejmie próbując zgasić świeczki. Konfederaci: AKT HEROIZMU!
Co ja czytam xDDD
  • Odpowiedz