Wpis z mikrobloga

Pamiętacie kuriera #pocztapolska #pocztex który wyłamał mi przedwczoraj zamek w skrzynce pocztowej w #szczecin? No to wczoraj przeszedł sam siebie. Filmu nie cenzuruję, bo jak on ma w dupie swoją pracę, to ja mam w dupie, kto to zobaczy.
vdrvr - Pamiętacie kuriera #pocztapolska #pocztex który wyłamał mi przedwczoraj zamek...
  • 199
  • Odpowiedz
No właśnie, czyli dostarczyć do domu - dlatego też dzwoni, żeby sie upewnić, że jestem w domu.


@Mr_3nKi_: I rozumiem, że w regulaminach usług kurierskich nie ma ewentualności co się stanie jak nie ma cię w domu. Prawda? Wcale nie jest jak byk napisane, że ma zostawić przesyłkę w pobliskim punkcie i awizować lub spróbować doręczyć kolejny raz następnego dnia. Prawda? MUSI DZWONIĆ.

a powiesz dlaczego?


@Mr_3nKi_: Prowadzę firmę, również
  • Odpowiedz
@vdrvr: Ooo, jezeli sie nie myle, to na pierwszym pietrze, nie jedna domowke mialem. Pytanie czy to ta sama klatka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Miałem podobne doświadczenia z listonoszem. Wyłamał drzwiczki w skrzynce bo koperta z kółkiem do zmywarki nie mieściła się w szczelinie. Potem wymiana korespondencji w sprawie reklamacji gdzie pani ignorowała prawa fizyki dotyczące rozmiarów przedmiotów, twierdziła że skrzynkę ktoś inny musiał rozwalić. Po trzech odpowiedziach dałem sobie spokój bo nie da się dyskutować z kretynem na logiczne argumenty.
  • Odpowiedz