Wpis z mikrobloga

Gdyby poseł Lewicy analogicznie zgasił świecę adwentową i wyniósł choinkę, argumentując że sejm to nie miejsce na religijne obrzędy, to by został bohaterem mediów jako polityk propagujący ideę świeckiego państwa. A jak Braun Żydom zgasił menorę, to jest skandal i prokurator xDDD

To się nie mieści w głowie, jak ludzie mają sprany łeb. To za co powinien beknąć Braun, to za użycie gaśnicy i ogółem rzecz biorąc niestosowne zachowanie, a problem w tym, że nie rozchodzi się o gaśnicę i kobietę co dostała rykosztem, tylko o pokrzywdzonych Żydów

#polityka #sejm #takaprawda #polska #afera #niebieskiepaski #rozowepaski #chrzescijanstwo #zydzi #bekazpodludzi #bekazlewactwa
  • 57
@Kopyto96: gdyby zgasił świecę adwentową #!$%@?ą gaśnicą zadymiając całe korytarze Sejmu jak poseł Klaun z gwoździem w mózgu, i to jeszcze w jeden z najważniejszych dla Sejmu dni tej kadencji, to gwarantuję ci że skandal byłby również potężny.
Braun to zadeklarowany i ostentacyjny antysemita


@NonOmnisMoriar: Czym się różni antysemityzm od antypolonizmu, antygermanizmu czy antyitalianizmu? Niczym. A może tym, że na szczerą niechęć wobec innych krajów przymykamy oko. Tak samo jak przymykany oko na ludzi, którzy nami gardzą. Żydzi nie powinni podlegać specjalnemu traktowaniu. Antysemityzm nie jest bardziej szkodliwy od niechęci do innych krajów.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Czym się różni antysemityzm od antypolonizmu, antygermanizmu czy antyitalianizmu? Niczym. A może tym, że na szczerą niechęć wobec innych krajów przymykamy oko. Tak samo jak przymykany oko na ludzi, którzy nami gardzą. Żydzi nie powinni podlegać specjalnemu traktowaniu. Antysemityzm nie jest bardziej szkodliwy od niechęci do innych krajów.


@Kopyto96: Nie rozumiem tego argumentu. Chcesz mi powiedzieć, że wywołanie międzynarodowego skandalu, mówienie z mównicy sejmowej teorii spiskowych/nienawiści do Żydów i #!$%@? jakiejś
@johny-kalesonny: Ale po co jest obchodzone to święto? Wytłumacz mi. Komu to jest potrzebne i jaki ma to związek z Polską?

Dlaczego nie ukłonimy się w stronę buddystów czy muzułmanów w taki sam sposób?