Wpis z mikrobloga

Dzięki chłopie @high_hopes za super pakę na bogato, wszystko idealne najbardziej cieszę się z pasa, zawsze chciałem spróbować z nim pobiegać ale zawsze szkoda było mi zainwestować kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak dobrze pójdzie jutro będzie testowane. Cukierki różowa dostanie jak będzie grzeczna, herbatki oczywiście będziemy testować na bieżąco. Czapeczka dla syna chwile poczeka musi mu łeb urosnąć ( ͡º ͜ʖ͡º) Piwo odpalam na weekend( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodatkowo otrzymałem kamizelkę oraz skarpetki biegowe, świeczkę na roczek oraz czapkę Piasta Gliwice. Dzięki za list. Tobie życzę też tak super paki. ( ͡º ͜ʖ͡º) #wykopaka #pokapake
Gmeras - Dzięki chłopie @high_hopes  za super pakę na bogato, wszystko idealne najbar...

źródło: 385527848_195199003660278_599675302077395707_n

Pobierz
  • 10
@Gmeras: Czuję trochę niedosyt, bo do czapki miałem jeden unikalny element, po który jechałem specjalnie na Żerniki. Niestety sprzedający trochę minął się z prawdą i zostałem z niczym (°° Mimo wszystko starałem się dopasować jak mogłem, Wesołych Świąt!
@high_hopes jest dobrze. Z pasa jestem mega zadowolony tak jak mówiłem szkoda było mi kasy ale w upominku dostać to super sprawa nie spodziewałem się ( ͡º ͜ʖ͡º) ogólnie paka na bogato. Jeszcze raz dzięki!