Wpis z mikrobloga

Tak tak, bo Witek to była wzorowa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Krs90: tamta Pani to było dno i dlatego powinno się przywrócić powagę dla tego stanowiska tzn. ograniczyć głupie komentarze.
I nie sugeruj mi popieranie PISu bo jak mało kto nimi gardzę gdzie na żywo na uroczystościach omijałem ich w witaniu się.
@dzidek_nowak: On już zrobił więcej dla Polskiego parlamentaryzmu więcej niż wszyscy poprzedni marszałkowie razem wzięci. Błyskotliwym prowadzeniem obrad zainteresował Polaków tym, co tam politycy knują w sejmie. Aktualnie na żywo obrady ogląda na rożnych platformach z pól miliona ludzi. Myślałem że Hołownia to jakiś pajac. Bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Dodatkowo PiS nie skumał trendu i dobitnie demonstruje swoją mierność kulturalną i umysłową. A Polska patrzy i wyciąga wnioski. To też zysk.
@Krs90: nie odpowiedziałeś na żadne z moich pytan. A to dla tego, że musiał byś się przyznać do niskich zdolności pojmowania rzeczywistości i jawnego wmawiania ludziom nieprawdy. Cóż, przyznanie się do tego nie ejwt łatwe, nie spodziewałem się usłyszeć odpowiedzi.
nie odpowiedziałeś na żadne z moich pytan. A to dla tego, że musiał byś się przyznać do niskich zdolności pojmowania rzeczywistości i jawnego wmawiania ludziom nieprawdy. Cóż, przyznanie się do tego nie ejwt łatwe, nie spodziewałem się usłyszeć odpowiedzi.


@11mac11: i nie odpowie Ci bo to taki schemat wykopków: wyśmiewać, wkładać komuś nie jego poglądy itp.
@dzidek_nowak: Zgadzam się, na pisowców pluje i gardzę, ale Pan Marszałek Hołownia do pełni satysfakcji powinien trochę stonować z cientymi ripostami. Dodatkowo (może przeoczyłem), ale takich ripost nie słyszałem w stronę koalicji. Mimo że też nie raz im się należało.
ktoś robi z urzędu marszałka komika.


@dzidek_nowak: wszyscy inni robili z tego urzędu nudnego jak #!$%@?, odstraszającego od obrad partyjnego oficera. Nie wiem czy wiesz, ale też się składasz na pracę sejmu i jego posiedzenia. Zamiast robić z niego zadymioną mafijną dziuplę, tysiąc razy bardziej korzystne jest zrobienie z tego ciekawego widowiska.

Efekt jest co najmniej ten sam, a za pieniądze które szły poprzednio w błoto, na ponury teatrzyk realizacji partyjnych
@dzidek_nowak: @11mac11 Panowie, więc uprzejmie odpowiadam jako osoba z "niskimi zdolnościami pojmowania rzeczywistości".
Nie uważam że Hołownia robi z urzędu marszałka komika, wręcz przeciwnie. Uważam że jest świetny w tej roli i przyciąga na obrady tysiące ludzi, co jest absolutną nowością w polityce. Mógłby siedzieć cicho, ale dość się już PiSowcy po mównicy naskakali przez 8 lat robiąc co chcą. Wprowadza zasady równe wobec wszystkich i kieruje się przepisami sejmu, gdzie
Panowie, więc uprzejmie odpowiadam jako osoba z "niskimi zdolnościami pojmowania rzeczywistości".

@Krs90: no widzę bo odpowiedziałeś na pierwszą część pytania.

Bo druga część pytania brzmiała:

W jaki sposób wywnioskowałeś z tego komentarza, że ktoś popiera Witek?
@Krs90: no, cieszę się, że dotarło do ciebie, że pisałeś jak ułom i postanowiłeś to pod naporem naszych komentarzy zmienić. Wspaniała poprawa, trzymam kciuki aby nasze towarzystwo nadal tak dobrze na ciebie wpływało.
Większość twoje komentarza pokrywa się z tym co myślę jednak:
Holownia nie zawsze swoje przytyki mówi w kontrze. Na przykład gdy morawiecki powiedział co miał powiedzieć holowniq zaczął to komentować, że fajnie, że wyrobił się w terminie i