Wpis z mikrobloga

W jaki sposób wywnioskowałeś z tego komentarza, że ktoś popiera Witek?


@dzidek_nowak: W jaki sposób wywnioskowałeś z mojego komentarza że zarzucam komuś popieranie Witek? Po prostu wrzuciłem ją jako porównanie w roli marszałka.
@dzidek_nowak: Nie uważam że zarzuciłem tym komentarzem bezpośrednio popieranie Witek, ale jak tak to zrozumieliście to faktycznie przepraszam, nie to było moim celem. Po prostu wolę Hołownie który czasami rzuci jakimś kąśliwym komentarzem, niż Witek która robi cyrki w stylu reasumpcji.
Aktualnie na żywo obrady ogląda na rożnych platformach z pól miliona ludzi.


@zonecom: jakie pół miliona. Wczoraj 4 miliony na samym Youtubie. Myślę że co najmniej drugie tyle w tv
w tym, że na straży zasad powinien stać ktoś kto przestrzega równo zasad wobec wszystkich? Czy to takie trudne do zrozumienia?


@dzidek_nowak: Czyli Braun nie nadaje się nawet na posła, skoro nie przestrzega zasad równo dla wszystkich Zrozumiałem co masz na mysli dziekuje za wyjasnienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zonecom: ja #!$%@? typie, jeszcze mu zwal konia. Rozumiem że Hołownia się wyróżnia na plus, ale serio #!$%@? zrobił więcej niż wszyscy marszalkowie razem wzięci? Serio marszalkowie Sejmu i senatu pierwszych kadencji, kiedy jeszcze do końca nie wyrwalismy się z komuny, Jaruzelski był prezydentem a potem Leszek który miał wizję autorytaryzmu na wzór białoruski, mają mniejsze zasługi niż Hołownia co prowadzi wciąż pierwsze posiedzenie i po prostu dobrze wypada medialnie? Znasz