Wpis z mikrobloga

mimo iż w liście podkreślił, że jego depresja nie ma nic wspólnego z aktem, jakiego dokonał


@majkdark123: trochę tak, jakby pijany mówił że jego stan nie miał wpływu na to że spowodował wypadek...
@conamirko: Ale jemu system nic nie zrobił. Nie miał zablokowanego konta, system prawny nie zniszczył mu rodziny, skarbówka nie wyrzuciła na bruk. On po prostu nie zgadzał się z PIS. I z tego powodu się spalił. I my (Polacy) robimy teraz z niego męczennika. Nie, nie jest męczennikiem. Nie jest symbolem. Jest ofiarą choroby i wojny polsko-polskiej za którą winę ponosi każdy kto dostaje piany w ustach na widok PIS/PO.
@azirck czyli dosłownie wszyscy protestujący w ten sposób przeciwko wydarzeniom politycznym, włącznie z buddystą protestującym przeciwko aneksji Tybetu, oraz gościem palącym się w proteście przeciwko interwencji w Czechosłowacji byli po prostu chorzy psychicznie?
@gerbilos: Nie porównuj agresji zbrojnej do polityki PISu. Usprawiedliwianie tego typu zachowań spowoduje, że niebawem będziemy mieć codziennie akty "radykalnego protestu". Być może w przyszłości też w ramach sprzeciwu wobec wywłaszczenia pod budowę wiatraka?
@xkajteqx: Przypadki które przytoczyłeś to sytuacja skrajna i oczywista - agresja zbrojna. Polityka PISu, mimo że zła pod niemalże każdym względem, jest jednak elementem poglądów z którymi można się zgadzać lub nie. Zachowanie Szczęsnego można nawet z lekkim naciągnięciem nazwać terroryzmem. Nie zgadzał się z polityką PISu - spalił się żywcem w centrum miasta. Rozumiem że jeśli za jakiś czas przeciwnicy budowy elektrowni atomowej (element polityki, poglądów, które jedni popierają a
@azirck szczekasz pod złym drzewem. Ja do wyborców pisu nic nie mam, głosują na kogo chcą. Ja się odniosłem tylko do kwestii zdrowia psychicznego osoby która dokonała samospalenia, nie wiem skąd wziąłeś mordowanie przeciwników politycznych.
Zapoznaj się że zjawiskiem projekcji w psychologii
Nie trzeba być ekspertem, aby stwierdzić że osoba która z powodu polityki podpala się w centrum miasta jest chora psychicznie.


@azirck: dokładnie, zamiast #!$%@?ć złego polityka, zabiła się sama. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@azirck: Zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz. Ryszard Siwiec. Oczywiście komuchy zawsze zrobią z takiej osoby "chorą psychicznie". Klasyczne modus operandii służb wewnętrznych. Podejrzewam, że PiS dokonał dużo większych strat gospodarczych przez 8 lat rządu niż agresja na Czechosłowacje.