Wpis z mikrobloga

W tegorocznej edycji wykopaki mój Mikołaj wolał zostać anonimowy. A nie ma się czego bać - paka niczego sobie, genialna, mega się jarałem otwierając kolejno zapakowane prezenty () Wszystko idealnie pasuję do mojego opisu ze strony, praktycznie każdy akapit, który tam napisałem dostał odzwierciedlenie w postaci prezentu. To moja trzecia edycja - zawsze się ktoś podpisywał. Tutaj wiem jedynie że Mikołaj ma na imię "M." oraz jest osobą starszej daty, czyżby Michau Białek? xD A nie, nie może być - mój Mikołaj jest kimś w rodzaju mechanika, przynajmniej uczciwa praca nie to co Biauek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak czy siak - zachęcam do ujawnienia się.

Szanuję za ładne spakowanie wszystkiego. Ja w swojej paczce okleiłem tylko główne prezenty i to jeszcze niezdarnie XD Tutaj kolega nawet poobklejał zapakowane w kartonik słodycze ()

Czas na główne danie, czyli prezenty:
- Poduszka League of Legends z moim nickiem, na pewno się przyda podczas oglądania seriali, czy pod plecki podczas grania rankeda, albo po prostu jako poduszka antystresowa po przegranej na rankedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Zegar #fcbarcelona pamiętam za dzieciaka miałem na ścianie taki podobny ze spidermanem. Teraz powieszę ten z moja ulubioną drużyną, tak jak pisałem w opisie, byłem ostatnio w samej Barcelonie i Camo Nou, dzięki tobie będę miał ją zawsze pod okiem za jednym obrotem głowy.
- #lego z Szybki i Wściekłych - choć sam nie jestem fanem tej serii to samochodzik dodge jest legendarny, złoży się i będzie stał dumnie na półce. Dla samej frajdy ze składanie dziękuję.
- Whisky Bushmills będzie co popijać w zimne wieczorki do rundki z lolem czy serialami, łączy się ten podpunkt z poduszką.
- Komplet szalik + czapka wittchen. Podczas otwierania myślałem ze to sweter XD Czapki właśnie ostatnio szukałem i akurat kupiłem tydzień temu, tylko strasznie mi głowę uciska, więc ta nie dość, że w dotyku zauważalnie jest lepsza jakościowo. Do tego nie uciska. Dziękuję, będę używał na pewno podczas zimowych spacerów.
- Młynek do kawy, choć kawoszem nie jestem to może kiedyś wrócę, bo kawiarenkę mam. Gdy ją używałem to właśnie myślałem o kupowaniu świeżych ziaren i do tego przyda się młynek. Którego nie miałem, więc użyteczny będzie na pewno. Chociażby do cukru na cukier puder.
- #perfumy CK, dodam do kolekcji na półkę, pytanie kiedy wszystkie które mam zużyję, bo to hobby polega chyba tylko na kolekcjonowaniu XD
- Bolero tutaj 10/10 trafiłeś a nie wiem skąd, bo nie pisałem o tym, że przez ostatni miesiąc myślałem o kupnie bolero czy innego odpowiednik. Picie samej wody już mi zbrzydło
- gigantyczne ilości yerby #yerbamate

I oczywiście masa słodyczy, nie zjem tego wszystkiego w miesiąc, oj na pewno nie ʕʔ Samymi artkułami spożywczymi, czyli alko, yerba i słodycze - co najmniej przebił wartość minimalna Golda. Mikołaju przesadziłeś ()

Dziękuję raz jeszcze za prezenty! Również pozdrawiam i życzę wesołych, spokojnych i bezpiecznych świąt, dla ciebie, wszystkich uczestników i organizatorów #wykopaka Przypominam, że można im postawić kawę! https://buycoffee.to/wykopaka
Do zobaczenia za rok ()

PS. Nie #leagueoflegends nie jest grą podobną do metina XD I wyraziłeś w liście niechęć do brania w kolejnej edycji - jestem mega zadowolony z paki, mam nadzieję, że twoja okażę się równie dobra i sprawi ci tyle radości co twoja mi, a oby więcej. MUSISZ wziąć udział w następnej edycji!
#pokapake
Rafi66 - W tegorocznej edycji wykopaki mój Mikołaj wolał zostać anonimowy. A nie ma s...

źródło: wykopaka

Pobierz
  • 21
@Rafi66: przynajmniej możesz popróbować różnych gatunków i które Ci bardziej smakują. Tylko nie #!$%@? tego i przeczytaj trzy zdania w necie jak ja przygotować jeśli nie piłeś nigdy wcześniej bo wyjdzie Ci gówno i się zniechecisz ;)
A Mikołaj istotnie szalony.