Wpis z mikrobloga

W sumie to trochę dziwne, że nie włączacie artykułów spożywczych do paczki. Ja kiedyś miałem mireczka, który chciał dostać piwo, kupilem mu dwa piwa, nie jakieś drogie, ale i nie tanie, teraz by się nie wliczyły w wartość paczki.
Takie to trochę nie tego. Tzn. same słodycze to rozumiem, ale jak odbiorca wręcz życzy sobie czegoś specyficznego, to chyba powinno być uznane...
#wykopaka
  • 9
@Shatter a to nie jest tak, że jeśli mówimy o piwach, które np. twoja para w opisie zaznaczyła że lubi i jest z tym powiązana to wtedy takie coś się liczy do wartości paczki?
@Ka4az: Słyszałem o odrzuceniu paczki przez to, że produkty spożywcze do niej trafiły (choć tak naprawdę kosztowały tyle, co połowa packzi i były bezpośrednim nawiązaniem do pasji i zainteresowań odbiorcy)
@Shatter: Ja dostałem artykuły spożywcze o wartości właśnie minimum golda, aż się zdziwiłem. Też sam wysłałem z blisko 100 zł w słodyczach i żelkach xD Choć zgadzam się, sam napisałem, że lubię whisky i nie obraziłbym się jakby admini policzyli to jako zwykły prezent.
@Shatter: w opisie formuł jest napisane, że produkty spożywcze mogą wliczać się do wartości paczki, o ile zostaną dobrze uargumentowane, zatem w wypadku piw zapewne by zostały wliczone. Rozumiem też skąd ten zapis, bo widziałem paczki z poprzednich lat, gdzie 98% zawartości, to były słodycze. Niby nic w tym złego, ale trochę pójście na łatwiznę, zamiast w ramach tych wydanych np 80 złotych poszukać jakiś dwóch ciekawych drobnych elementów.
Słyszałem o odrzuceniu paczki przez to, że produkty spożywcze do niej trafiły (choć tak naprawdę kosztowały tyle, co połowa packzi i były bezpośrednim nawiązaniem do pasji i zainteresowań odbiorcy)


@Shatter: przecież to są jakieś miejskie legendy i gwarantuję, że nikt z nas nie odrzuca paczek z powodu tego, że zawierają produkty spożywcze. No już bez przesady z tymi opowieściami...
@chybaDapi no to ja ci mogę powiedzieć, że to nie są legendy, bo widziałem takie odrzucenie paczki, gdzie 50% wartości to artykuły niespozywcze, a 50 spożywcze zgodnie z opisem i oczekiwaniami xd
@Shatter widocznie były do niej jakieś inne uwagi, opisane w powodzie odrzucenia. Uwierz, że jeśli jakaś paczka byłaby odrzucona tylko dlatego, że zawiera produkty spożywcze to wiedziałbym o tym. Jeszcze raz powtórzę: nie odrzucamy paczek za to, że zawierają produkty spożywcze. Wystarczy zobaczyć wpisy na #pokapake.
@chybaDapi no kurde, gdyby nie to że nie chce się wtracac to bym ci pokazał screena z informacją, że odrzucono dlatego, że produkty spożywcze nie są wliczane i nie ma znaczenia, że to nie były herbatniki tylko coś, o co prosił odbiorca xD