Wpis z mikrobloga

Wczoraj w godzinach wieczornych 5 zamaskowanych bandytów dokonało dewastacji świecznika Chanukowego stojącego na ul. Oławskiej. Weszli na konstrukcję świecznika, wyciągnęli flagę Izraela, podpalili ją, a następnie dwóch z nich przewróciło konstrukcję dziewięcioramiennego świecznika, po czym wszyscy uciekli w stronę ulicy Świdnickiej.

#wroclaw
mroz3 - Wczoraj w godzinach wieczornych 5 zamaskowanych bandytów dokonało dewastacji ...

źródło: obraz_2023-12-15_080410948

Pobierz
  • 72
@Iudex: W Polsce masz tonę ludzi uważających, że za ich wszystkimi niepowodzeniami stoją żydzi.
Jednocześnie jak zapytasz ludzi to całkiem sporo geniuszy Ci odpowie będą katolikami, że przecież żydom się należy bo zabili Jezusa. Jak im powiesz, że Jezus przecież był żydem to im się styki przepralają xD

Zresztą go nie podsycił. Po prostu paru idiotów po piwie stwierdzi, że tak trzeba zrobić bo na Facebooku czy nawet wykopie kilku kolejnych
A trwa teraz jakieś święto niemieckie albo czeskie? Jeśli tak mógłbyś mi zdradzić jakie?


@Darth_Gohan: 3 października był dzień zjednoczenia Niemiec, mógłbyś mi zdradzić gdzie wtedy były niemieckie flagi?

W takim razie z jakiej okazji powinny być flagi niemieckie i czeskie gdzieś na mieście?


@Darth_Gohan: nie powinny być w ogóle wywieszane przez państwo polskie w publicznej przestrzeni. Niech sobie wywiesza na elewacji ichnia ambasada, konsulat, czy nawet prywatny sklepikarz w
@BennyLava:

3 października był dzień zjednoczenia Niemiec, mógłbyś mi zdradzić gdzie wtedy były niemieckie flagi?

Nie wiem nie byłem na mieście więc nie widziałem więc nie będę rżnął głupa.

nie powinny być w ogóle wywieszane przez państwo polskie w publicznej przestrzeni. Niech sobie wywiesza na elewacji ichnia ambasada, konsulat, czy nawet prywatny sklepikarz w sklepiku z Kofolą czy tam macą. Ale za ich środki i w ich przestrzeni.


No spoko. To