Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek Kobiety też popijają tylko lepiej to maskują, piją same lub w małym gronie i nie uwalają się tak mocno jak faceci. Często w sklepie widzę jaka jest różnica jak alko kupuje facet, a jak kobieta. Facet ma wywalone. Kobieta czeka na pusty sklep, od razu chowa, głupie tłumaczenie, że to nie dla niej, że proszę podać cenę bo muszę wiedzieć ile ma mi ktoś oddać, że obojętne czy z lodówki czy
@Kodzirasek potwierdzam, chociaż są wyjątki np. ja. średnio jedno piwko tygodniowo wychodzi, 30lvl wiecznie sam. A i jeszcze sąsiada, też samotny, rok starszy i również bez nałogów a do tego pracowity rozwija własną gospodarkę.
Kobiety też popijają tylko lepiej to maskują, piją same lub w małym gronie i nie uwalają się tak mocno jak faceci


@Vadzior: Faktycznie XD Jak stoi ukrainka w pelnej zabce i sobie wybiera dwie flachy czystej, koniaka, 4 piwka, 2 paki fajek, to ma #!$%@? XD Bierze i wychodzi

A polka? Ojoj to dla pieska, to dla meza, te fajki dla dziadka XD
@eric2kretek Tak xD setki razy się z tym spotkałem. Albo znajome twarze z osiedla kupują alko w sklepie kilometr od domu xd jak raz taką zobaczyłem w sklepie jak brała alko to teraz widzę, że jak wychodzi to na bank po alko bo po 20 min wraca z torebeczką xD