Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Łudziliśmy się na wykopie, że wraz z napływem Ukrainek do Polski (i mam na myśli nie tyko uchodźczynie, ale i przede wszystkim emigrantki zarobkowe) poprawi się sytuacja polskich mężczyzn, ale tak realnie chyba nic się nie zmieniło. Można by pomyśleć, że polski huop 30/35 lat będzie dobrym kandydatek do żeniaczki dla 25 letniej Ukrainki ale jak widać to się nie dzieje. Choć przecież Polka w Niemczech byłaby zadowolona mogąc usidlić Hansa z klasy średniej niższej. #gorzkiezale #ukrainki #ukrainka #niebieskiepaski #samotnosc #przegrywpo30tce #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Ale kto twierdził że poprawi?
Prawie wszystkie Ukrainki jakie znam mają swojego chłopa też z Ukrainy, pomimo że wygląda gorzej i pewnie zarabia mniej i co z tego? Mają ich rzucać bo ktoś jest bogatszy? to chyba w wykopowych urojeniach. Poza tym Ukraińcy integrują się raczej we własnym gronie w Polsce i w takich sytuacjach odnajdują partnerów.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Przecież tam już 20-latki biorą ślub a 25-latka to stara panna. To inny świat - o czym my mówimy? Tam im śpieszy się do ślubu, bo samemu życie tam jest bardzo ciężkie ;) Tam:
- nie ma takich pięknych dróg
- pensje są wypłacane na czarno (albo i to nie ;) )
- ceny produktów są droższe niż u nas (przy zdecydowanie niższych zarobkach niż u nas)
-
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker Ale to nie jest do mnie pytanie, dlaczego tak jest. Mam trochę już takiego doświadczenia i zwykle dla mnie też jest niezrozumiałe, ale każdy reaguje jak chce. Nawet kiedyś na wypoku wspominałem o tym, ale generalnie jak trafiasz na jakąś niewygodną tezę, niepasującą do własnego światopoglądu, to albo rozmowa się urywa, albo druga strona zaczyna atakować :)
  • Odpowiedz
Ale ty jesteś odklejony xD wiesz że ukriancy w korpo albo IT w Kijowie i dużych miastach potrafią zarobić więcej od Polaka ? Plus potężne uderzenie na niekorzyść Polaków to to że Ukrainiec to cucold dla księżniczki , ksiezniczka chce księżniczka ma , w Polsce faceci takiego stosunku do kobiet nie mają
Znam nawet parę z Kijowa i koleś pozawala lasce spać z kim chce a sam pokornie zarabia dolary w IT
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ps mówisz o zapyziałych wsiach albo ukrianie 20 lat temu , ukrianki z dużych miast mają tatuaze kolczyki mają w dupie gotowanie obiadków i rodzenie dzieci , tyle samo alternatywek co w Polsce
Tylko że one są jeszcze zmutowane bo mają wymagania jak tradycyjna kobieta nie będąc nią
  • Odpowiedz
@Linnior88

Znam nawet parę z Kijowa i koleś pozawala lasce spać z kim chce a sam pokornie zarabia dolary w IT dla niej


To Polacy nie pozwalają Polkom spać z innymi? O.o A od kiedy to?Przecież w dzisiejszych czasach żaden facet praktycznie nie wymaga dziewicy i bycia jedynym (wymagania kobiet do bycia ostatnią to wiadomo co innego). Natomiast penis byłego niczym się nie różni od tego następnego i albo ktoś jest jedynym
  • Odpowiedz