Wpis z mikrobloga

Dodam tylko, że "doświadczenie w seksie" czy też jego jakość na starcie związku (poza normalnym stosunkiem) nie są w ogóle ważne w związku. Nawet jeśli dziewczyna jest gorzej niż nogą w tym temacie, (a wiem coś o tym bo byłem z dwiema dziewicami) to nie skreśla to udanego związku.


@AnonimoweLwiatko: Widzę że masz za sobą dużo udanych związków
w większości raczej chcą się tylko zabawić


@pav40: nie znam tych dziewczyn i nie oceniam (przy czym uważam, że jesteście dorośli i zakładam, że obie strony to akceptują), ale czy to nie znaczy, że teraz spotykasz się z szonami? Podbijasz im staty a jednocześnie bóldupisz o laski z dużym przebiegiem?.

dwóch partnerów max

No bo chyba nie chcesz powiedzieć, że mają one na koncie 1 partnera i jesteś drugi?
Nie zgrzyta
tak bardzo nie skreśla że o obu mówisz w czasie przeszły


@conamirko: To nijak ma się do tematu.

Widzę że masz za sobą dużo udanych związków


@bndkt15: Niestety żadnego. Udany to taki w którym się jest do końca. Dobrze jednak wspominam dziewczyny i momenty z dziewczynami z którymi byłem.

A to ile obecnie wynosi czas "bycia w związku", żeby się bzykać?


@krytyk__wartosciujacy: O to właśnie chodzi. O bycie w
@AnonimoweLwiatko: tylko to działa w dwie strony. Dwie dorosłe osoby akceptują relację, której głównym celem jest wspólny seks. Obie strony czerpią z tego przyjemność. I bez płacenia za usługi.

To nabija statystyki i o wielkim "staraniu się", randkowaniu nie ma mowy. I nie zrównuję tego, do wyszukiwania "partnera" na jedną noc przez apki czy jakieś dziwne fora, ani waleniu się po kiblach w klubie. To mogą być przecież znajomi, znajomi znajomych,
@AnonimoweLwiatko: a dla mnie szacunek do siebie to ma kobieta która jest w stanie się zaspokoić sekdualnie i jeżeli ma ochotę na seks to go uprawia, a nie ta która traktuje swoją cipke jak walutę i ja oszczędza żeby znaleźć później męża i się ustawić
Nawet jeśli dziewczyna jest gorzej niż nogą w tym temacie, (a wiem coś o tym bo byłem z dwiema dziewicami) to nie skreśla to udanego związku.


@AnonimoweLwiatko: Jak simpisz to wiadomo, że jak baba jest kłodą to nadal jest na piedestale i ssiesz jej kuciape.

Ale jak ty będziesz kłodą, to ta babka #!$%@? cie do śmietnika jak tylko złapie za kolejną gałąź.

Następnym razem nie słuchaj głupot i naucz się
Dwie dorosłe osoby akceptują relację, której głównym celem jest wspólny seks. Obie strony czerpią z tego przyjemność.


@krytyk__wartosciujacy: Obie osoby są głupie i jak zawsze to działa tylko do czasu kiedy w końcu ktoś zostaje zraniony i nieszczęśliwy bo nie da się uprawiać seksu unikając przywiązania. Po prostu tak skonstruowana jest ta czynność, hormony, że buduje się przywiązanie i tyle. To może być gorsze niż seks z przypadkową osobą czy dziwką
Jakbym słuchał się ciebie to waliłbym konia do końca życia


@AnonimoweLwiatko: Udany związek stworzysz tylko wtedy, gdy zaakceptujesz to, że życie w samotności do końca życia to PRAWIE najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić, dlatego tak niewielu się to udaje, bo większość ucieka przed demonami i samotnością w pseudo związki.

Seks musi być dobry i musi być go dużo, kobiety mają mniejsze libido i od początku należy komunikować babie, by robiła laskę
@AnonimoweLwiatko: Tu nie chodzi o kobiety, tylko o ciebie. Sfrustrowanego po latach brakiem optymalnego seksu typa, który się rozwodzi ze starą.

Nic nie wiesz o komunikacji w związku i widocznie poinformowanie kobiety o takich prozaicznych rzeczach jest dla ciebie czarną magią. Działasz jak Beta chłopcze.