Wpis z mikrobloga

Nic nie wiesz o komunikacji w związku


@kupkesobieciagne: Gościu, miałem kilka róznych partnerek, komunikacja z każdą wygląda inaczej bo to inna osoba. W najlepszym związku w jakim byłem, dwuletnim, nie miałem żadnego problemu ze spełnianiem swoich fantazji czy rozmową na takie tematy więc serio, szczekasz pod niewłaściwe drzewo.

Ten podział na bety i alfy też jest dla mnie mega zabawny bo to tylko maskowanie swoich kompleksów i próba podwyższenia własnej samooceny,
miałem kilka róznych partnerek


@AnonimoweLwiatko: No właśnie. Miałeś.

komunikacja z każdą wygląda inaczej bo to inna osoba


Ogólnie to ty ustalasz jak wygląda komunikacja, albo baba się stosuje - pasujecie do siebie, albo lipa.

W najlepszym związku w jakim byłem, dwuletnim


Typowy beciarz, któremu kończy się 1-2 letnia dopaminka wynikła z pustego zakochania i spuszcza wszystko w kiblu. Serio naucz się żyć. Związek zaczyna się po miesiącu miodowym, po burzy hormonalnej.
@kupkesobieciagne: Nie wiesz kiedy zamilknąć, to niedobrze, może się to kiedyś źle dla ciebie skończyć. Nie masz zielonego pojęcia co się wydarzyło w moim i jej życiu, w jakiej sytuacji się znajdowaliśmy. Masz klapki na oczach i żadnej poza swoją perspektywy nie widzisz. Marnuje tylko czas. Nic do ciebie nie dotrze. Żyj sobie sam ze swoimi mądrościami, ode mnie trzymaj się z daleka.