Wpis z mikrobloga

Dopadłem sie testowo do Samsung Galaxy S4, jakie moje zdziwienie było jak nie mogę odpalić aparatu. Mam co jakiś czas czarny ekran zamiast obrazu. Myślę sobie "Nic nie poradzisz Bożenko, takie życie", zacząłem szukać na necie i okazuje się ze to normalne w telefonie za prawie 2 kafle: http://au.ibtimes.com/articles/517046/20131026/top-5-easy-ways-solve-camera-issues.htm#.UxyZYPkrQ18

Przykładowym rozwiązaniem jest robienie refresh RAM po zamknięciu aparatu. Jakie to logiczne!

#tylkowindowsphone #bojowkawindowsphone #bekazandroida #oburzajace
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@trzeci: dlatego ja mam SGSII i uwazam, ze SGSIV nie wprowadził niczego, dzięki czemu moglbym zamienic mojego na nowszy model. Teraz wyszedl SGSV i juz pisza, ze kupa, brak innowacji i w ogole. Zobaczymy, co dalej zrobi Samsung.
  • Odpowiedz
@trzeci: NIEPRAWDA SUPER ANDROID #!$%@?! A TY CO PEWNIE DALEJ WINDOWSPHONE? HEHE NAWET MI CIĘ NIE ŻAL JA MAM MILION APLIKACJI LATARKA KTÓRE WYMAGAJĄ DOSTĘPU DO SMSÓW A TEN TWÓJ BIEDAPHONE PEWNIE NAWET LAGÓW NIE MA HEHE.
  • Odpowiedz
@trzeci: (#) Ostatnio siedzę ze znajomymi i pojawiła się konieczność zrobienia zdjęcia. Jeden wyciąga Galaxy Ace 2, klika aparat i.... czarny ekran. Proces Aparat został nieoczekiwanie zamknięty. OK, próba jeszcze raz, nie działa, znów to samo. Koleżanka w śmiech, wyciąga Naxusa 4, próba zrobienia zdjęcia, zdjęcie niby zrobione ale telefon wisi. Szybki restart, wchodzimy w galerię, oczywiście zdjęcia nie ma. Wyciągam L820, podczas wyciągania już przytrzymuję spust aparatu, żeby się
  • Odpowiedz