Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Dziś spotkałem swoją 70 letnią sąsiadkę i jaki, że mieszkam sam, to ta wypaliła do mnie z pytaniem: „Panie Mireczku i tak pan sam mieszka? To trzeba się postarać o kogo”

I co ja miałem jej powiedzieć, że wymagam dziewictwa, a z tym to wiadomo jak jest i nie znajdę takiej? No i tak mi minęło 36 lat życia i drugie 36 też tak zleci w samotności, ale już się pogodziłem.

#przegryw #blackpill #redpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP):
@sursum_I_corda: @WolvvloW: wśród 20 też dziewic nie ma, więc co za różnica? Jak już pisałem zaakceptowałem radykalnie fakt, że zdechnę samotny i bezpotomny tak jak akceptuje się fakt śmierci bliskiej osoby i żyje się dalej.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

no spoko

A jaka różnica wieku jest społecznie dopuszczalna?

@WolvvloW: Zależy jaką społecznością się mężczyzna otoczy. Jak jednak znajdzie odpowiednią kobietę, dobrze zadba o związek, i wywrze dobre wrażenie na jej rodzinie, to nie ma znaczących powów do przejmowania się tym.
Poza tym statystyki wyraźnie wskazują że kobiecie generalnie kończy się szczyt zdolności rozrodczej w wieku 24 lat, więc to irracjonalne aby stawiać w złym świetle mężczyznę(potencjalnie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

wśród 20 też dziewic nie ma, więc co za różnica? Jak już pisałem zaakceptowałem >radykalnie fakt, że zdechnę samotny i bezpotomny tak jak akceptuje się fakt śmierci >bliskiej osoby i żyje się dalej.


Czytałem ostatnio jakieś dane statystyczne na temat średniego wieku utraty tego dziewictwa, i ponoć jest to 18, bądź 19 lat w tym kraju, więc muszą być, i to wcale nie bardzo rzadkie wśród tych 20
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP):

Być może szukasz w złych miejscach


W ogóle nie szukam, bo już i po co? Mam 36 lat, która 20 będzie chciała 36 letniego prawika? Mój pociąg już odjechał i jest po herbatce. Trzeba się z tym pogodzić i żyć dalej jako tako do śmierci.


·
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): >W ogóle nie szukam, bo już i po co? Mam 36 lat, która 20 będzie chciała 36 letniego prawika? Mój pociąg już odjechał i jest po herbatce. Trzeba się z tym pogodzić i żyć dalej jako tako do śmierci.

Jak najbardziej są takie. Z tą jednak różnicą, że raczej takiego któremu widać że się chce, ma ambicje, jakieś pasje, i może jakoś przed nią zabłysnąć, a skoro Tobie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP):

ma ambicje, jakieś pasje, i może jakoś przed nią zabłysnąć, a skoro Tobie się nawet nie chce chcieć(nawet by chociaż podnieść jakość życia ponad “jako tako“)


A co ma mi się bardziej chcieć? Mam skończone studia, pracę biurową w dziale it, własne mieszkanie, samochód i motocykl. Gram na gitarze i piszę własne gry. Co jeszcze miałbym robić, żeby zasłużyć na ten mistyczny związek? Ja wysiadam.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Co ma szczyt zdolności rozrodczych do mlodosci kobiety? Po skończeniu 25 lat kobieta jest nadal młoda i płodna. Nie musi wcale rodzic w szczycie płodności. Ty idź się lecz. Nie pierwszy raz widzę takie pieprzenie, że 25 latki są gorsze. A szczyt płodności jest w wieku 25, 26 lat. Nie 24. Piszesz to samo z wielu nicków, nadajesz się do leczenia. Pewnie dla Ciebie atrakcyjne są kilkunastoletnie dziewczynki.
  • Odpowiedz