Wpis z mikrobloga

@jos: przywiązanego łańcuchami do obsranej przyczepy, co? Świetne podsumowanie współczesnej kultury, pegaz przykuty łańcuchami do obsranej przyczepy, obwożony po #!$%@? okolicy ku uciesze przygłupów.

@jos: Tego samego co ty czyli mieć oprócz darmozjada pegaza, który nie daje ni mleka, ni wełny, ani wozu nie pociągnie, mieć traktor i mszę w niedzielę i żeby mi wszyscy zazdrościli. I by zazdrościli.

Ale możemy założyć spółkę Ja daję pegaza, Ty traktor i jedziemy do Ciebie pod kościół w niedzielę i żeby nam wszyscy zazdrościli. I by zazdrościli.
  • 0
@Luks_x: a czy wiesz, ze pan ktorego pegaz jest podziwiany, od losu zlotem jest obdarowywany? Z zazdrosci wzorku, zlota gora jest po roku. Istnieje Taka zasada ze jeden czlowiek tylko jednym pegazem włada.
@jos: To chyba los nie wie że mam tego pegaza bo nie dostałem od niego złota. Gdzie można zgłosić posiadanie pegaza i złożyć wniosek o złoto.

Ale zanim dostanę to złoto to i tak chcę jeździć traktorem i żeby mi wszyscy zazdrościli. I by zazdrościli. I z tym władaniem to nic, bo władam ja, ale atencją dzielimy się po równo.