Wpis z mikrobloga

Jeśli zwierzę podczas brania leków siadzie na kanapie ty potem gębę na tym położysz to istnieje ryzyko że zostaniesz zakażony.


@tata_romana: kładziesz morde tam gdzie pies trzyma srakę? wiedziałem, że psiarze nie są normalni, ale że aż tak? XD
A tu plot twist bo to żadne odrobaczanie nie było tylko różowa złapała jakiegoś syfa i nim pojawi się u OP'a to chce potraktować to tabletkami nim się wyda :)
@kodecss: ja słyszałem o profilaktycznym odrobaczeniu już grube lata temu ale na bazie jakichś nalewek itd. Czy mnie ta informacja zaskoczyła? Nie. Przecież żeby złapać pasożyta to nie trzeba jeść gówna tylko wystarczy zjeść kebsa na mieście, w którym warzywa nie były umyte (a w której knajpie myją warzywa? XD) a na nich znalazły się jaja pasożytów. Gówniaki w przedszkolach łapią pasożyty bo wszystko wkładają do buzi. O ile po owsikach
@ostulemijo: jak jedno ma to i drugie miekszając razem,najbardziej prawdopodobne że sama złapała a że temat wstydliwy to tłumaczy dookoła. Jest też opcja że jset po prostu głupia, ale nie wiem czy leki na robale by bez recepty i przyczyny dostała.