Wpis z mikrobloga

USA zawaliło z nowym pakietem pomocy dla Ukrainy. Tak więc proponowałbym aby Polska pomogła. W jaki sposób? 1% z wpływów z podatku VAT aby szedł na pomoc w Ukrainę. Do kiedy? Do momentu wycofania się wojsk rosyjskich z całości terytorium ukraińskiego i/lub do momentu podpisania przez Ukrainę pokoju (zależy co pierwsze). A także szukanie partnerów w UE i NATO do podjęcia podobnych decyzji.

#ukraina #polska #usa #rosja #podatki #gospodarka #wojna #uniaeuropejska #nato
  • 33
Ona jest słuszna.

Ja wiem, że ty (a raczej wy) będziesz popierał wszystko co ukraińskie, ale przykro mi, interesy Polski są ważniejsze.


@Krupier: Słuszna dla onuc i wielgiej rasyji owszem.
Polski interes to dopiero będzie, jak ukraina zacznie przegrywać tą wojne bo zabraknie energii itp, to dopiero będzie interes po wuju.

: ty durniu, ten protest jest robiony przez przewoźników a nie konfederatów. Skoro ignorujesz moje uwagi co do fałszowania transportu
@BayzedMan

Słuszna dla onuc i wielgiej rasyji owszem.


Tak, tak. Wszędzie tylko onuce, każdy kto nie popiera działań Ukrainy to onuca. Ty się dobrze czujesz?

Polski interes to dopiero będzie, jak ukraina zacznie przegrywać tą wojne bo zabraknie energii itp, to dopiero będzie interes po wuju


Co będzie jak zacznie przegrywać?

BTW, póki co to trochę na własne życzenie przegrywa i ja pomimo kibicowania im rozumiem dlaczego inne kraje się od nich
@BayzedMan: Przecież już się wypowiedziały fundacje zajmujące się pomocą humanitarną, że ich ciężarówki są normalnie puszczane przez granicę. Sam sobie szkodzisz i swojej sprawie wyzywając wszystkich wspierających protest od onuc, pier*oląc o ''wielgiej rasyji''. Strach się było na wykop logować przez 8 miesięcy od wybuchu wojny, bo za jakąkolwiek wypowiedź nie wspierającą Ukrainy natychmiast leciały argumenty ad onucam, wymyśl coś kreatywnego.
pomoc w Ukrainę


@Adamfabiarz: penis w ukrainkę chyba xd co wy macie z tym w zamiast na? jeszcze ponad rok temu nikt o to #!$%@? nie dawał i każdy używał tak jak to jest w języku polskim xd