Wpis z mikrobloga

Czarnek to kwintesencja wiejskiej i małomiasteczkowej Polski. Chłopi mentalni go wybierają, bo wszystkie jego cechy to cechy jakie musi mieć przywódca na wiosce. Chamstwo, buractwo, niewyparzony jęzor, niepoparta niczym pewność siebie.

Oni naprawdę myślą, że cechy, które pozwalają na rządzenie nimi na wiosce pozwolą mu także dobrze rządzić Polską.
#sejm #polityka
  • 59
@Camel665 całe życie mieszkałem na wsi i na wsi kupiłem dom. Mogę się założyć, że mentalnie jesteś poniżej zwykłego wieśniaka, który mieszka na zadupiu. Widać po tobie i autorze tego wysrywu, że to raczej z was totalne chamy i dzbany, którzy myślą, że jak starzy kiedyś dostali, albo kupili klitkę 30m2 w "mieście" to złapali pana Boga za nogi xD osobiście nie lubię mieć nad i pod sobą sąsiadów, wiecznie stać w
@nie_jem_grzybow

@emerald-city: takie są fakty. Właśnie takie grube świnie rządzą na wsiach. Od lokalnych byznesmenów, przez zapijaczonych, nietykalnych księży po wójtów traktujących gminy jak prywatny folwark.

Trochę się zmienia, ale nadal wielu ludzi żyje z mentalnością niewolnika.


Fakty to są takie że wśród wyborcow Czarnka nie ma dużej różnicy pomiędzy miastem a wsią
Pobierz MamByleJakiNick - @niejemgrzybow
@emerald-city: takie są fakty. Właśnie takie grube ś...
źródło: temp_file2443933396281575325
@nie_jem_grzybow: Chamstwo, buractwo i pewność siebie nie stoją w sprzeczności z wiedzą i umiejętnościami. Nie twierdzę, że on jakiekolwiek ma, ale to, żę Tobie nie podoba się czyjeś zachowanie nie znaczy, że nie jest dobrym specjalistą.