Wpis z mikrobloga

Czarnek to kwintesencja wiejskiej i małomiasteczkowej Polski. Chłopi mentalni go wybierają, bo wszystkie jego cechy to cechy jakie musi mieć przywódca na wiosce. Chamstwo, buractwo, niewyparzony jęzor, niepoparta niczym pewność siebie.

Oni naprawdę myślą, że cechy, które pozwalają na rządzenie nimi na wiosce pozwolą mu także dobrze rządzić Polską.
#sejm #polityka
  • 59
  • Odpowiedz
@emerald-city: takie są fakty. Właśnie takie grube świnie rządzą na wsiach. Od lokalnych byznesmenów, przez zapijaczonych, nietykalnych księży po wójtów traktujących gminy jak prywatny folwark.
Trochę się zmienia, ale nadal wielu ludzi żyje z mentalnością niewolnika.
  • Odpowiedz
@Leniek: Można też żyć w mieście i być mentalnym wsiurem.
To działa na dużą część słabo wyedukowanego, prymitywnego mentalnie społeczeństwa. Proste emocje, kto głośniej krzyknie ten wygrywa
  • Odpowiedz
@Savvv: piszę o ludziach z mentalnością chłopa pańszczyźnianego, któremu imponuje prymitywna, prostacka siła. Niestety, na wsiach jest nadreprezentacja tego typu zachowań co byle cham wykorzystuje.
  • Odpowiedz
@NoMoRe: @emerald-city: wychowałem się na wsi i OP ma rację. Pomiędzy wsiami a miastem jest przepaść cywilizacyjna i płacz mieszkańców wsi tego nie zmieni. Wsie to mentalne średniowiecze. Oczywiście jakiś wyjątek mogą stanowić obwarzanki, bo tam często mieszkają miastowi, ale poza tym to właśnie takie czarnki
  • Odpowiedz
@Camel665 całe życie mieszkałem na wsi i na wsi kupiłem dom. Mogę się założyć, że mentalnie jesteś poniżej zwykłego wieśniaka, który mieszka na zadupiu. Widać po tobie i autorze tego wysrywu, że to raczej z was totalne chamy i dzbany, którzy myślą, że jak starzy kiedyś dostali, albo kupili klitkę 30m2 w "mieście" to złapali pana Boga za nogi xD osobiście nie lubię mieć nad i pod sobą sąsiadów, wiecznie stać w
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: współczesny Lepper. Teraz tylko czekać aż się powiesi a społeczeństwo które go stale beształo wytworzy mit i teorię spiskową w jednym o dzielnym mężu którego zabił system.
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow

@emerald-city: takie są fakty. Właśnie takie grube świnie rządzą na wsiach. Od lokalnych byznesmenów, przez zapijaczonych, nietykalnych księży po wójtów traktujących gminy jak prywatny folwark.

Trochę się zmienia, ale nadal wielu ludzi żyje z mentalnością niewolnika.


Fakty to są takie że wśród wyborcow Czarnka nie ma dużej różnicy pomiędzy miastem a wsią
MamByleJakiNick - @niejemgrzybow
@emerald-city: takie są fakty. Właśnie takie grube ś...

źródło: temp_file2443933396281575325

Pobierz
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: Chamstwo, buractwo i pewność siebie nie stoją w sprzeczności z wiedzą i umiejętnościami. Nie twierdzę, że on jakiekolwiek ma, ale to, żę Tobie nie podoba się czyjeś zachowanie nie znaczy, że nie jest dobrym specjalistą.
  • Odpowiedz