Wpis z mikrobloga

Chyba trzeba się rozstać, różowej odbiło. Zrobiła się typowa #p0lka. W głowie tylko podróże, Instagram, tiktok, seriale i wszystkie pozostałe ścieki. Od 2 dni na stole leżą pozostałości po tym jak robiła paznokcie, lakiery frezarka, cały syf.
#feels #zwiazki #samotnosc
  • 24
  • Odpowiedz
@Niewinnyk: Jedna z głównych zasad selekcji wstępnej: jeśli aktywnie wrzuca swoje zdjęcia na instagram, to dziękujesz szonowi i następna.
Na te, które tylko przeglądają, też trzeba uważać. Jeśli żyje życiem Lewand0wskiej, to nie będzie żyć twoim i możesz ją w końcu przyłapać z rumunem podającym się za hiszpańskiego instruktora tańca.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mamaboss nie mam tv. To ona przesiaduje przed moim prywatnym kompem na Netflix hbogo i Disney. Na piwku ostatnio byłem w ostatni weekend października w moje imieniny.
  • Odpowiedz
  • 4
@Mamaboss dokładnie rutyna. Mamy spokojne życie, czasami wyjdziemy do kina, 3-4 razy w roku urlop. Praktycznie brak problemów, były plany na przyszłość, realizowane zgodnie z założeniami. I chyba to ja zapsulo
  • Odpowiedz
@Niewinnyk: może zacznij od tego, że z nią porozmawiasz i spróbujesz wyprostować. Jak ze sobą w ogóle nie rozmawiacie, to machajacypapiez.jpg

Na dobry początek, zamieć wszystko z tego stołu do wora i wynieś do piwnicy. Jak nawet nie zauważy albo nie podziękuje, że posprzątałeś to arrivederci Roma.
  • Odpowiedz
@Niewinnyk: Jakbym widział teraz moją byłą. Netflix, fejsik i pełne social media, sex education, paznokcie czy kosmetyczki i co chwilę zmiana zdania...
  • Odpowiedz