Wpis z mikrobloga

Chyba trzeba się rozstać, różowej odbiło. Zrobiła się typowa #p0lka. W głowie tylko podróże, Instagram, tiktok, seriale i wszystkie pozostałe ścieki. Od 2 dni na stole leżą pozostałości po tym jak robiła paznokcie, lakiery frezarka, cały syf.
#feels #zwiazki #samotnosc
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Reichsmarschall znajdź taka która w dzisiejszych czasach nie ma sociali.albo daj pomysł gdzie takich szukać, bo chyba będzie trzeba @daeun właśnie nie, na początku związku była bardzo ogarnięta, miała cele, dążyła do nich, wiedziała czego chce. Odjechala po 3 latach.
@Balactatun znajdź miejsce gdzie nie ma internetu (zasięgu) poza tym nie mam zamiaru z głupota walczyć. Sam uważam że za dużo czasu spędzam przed ekranami. Tyle że to jakiś
  • Odpowiedz
@Niewinnyk: miałem podobnie. Wszystko fjanie ułożone, brak problemów zawodowych finansowych, urlopy, plany na przyszłość. Znalazł się bolec na boku. Później osoby z otoczenia mi mówiły że po prostu za dobry byłem, za stabilnie było itp. Olej albo zrób awanturę, że ma posprzątać to bagno i się ogarnąć, bo możesz zacząć drzeć mordę albo zostawiać syf jak ona i obserwuj. Jak na to nie zareaguje ani nie będzie chęci rozmowy to
  • Odpowiedz
znajdź taka która w dzisiejszych czasach nie ma sociali


@Niewinnyk: Problemem nie jest to, że ma, tylko to, jak je wykorzystuje. Są różowe, które używają ich w sposób pożyteczny, albo neutralny i dopiero wypinanie dupy, świecenie poszpachlowaną mordą czy obserwowanie celebrytek i podniecanie się ich życiem należy traktować jako wielką czerwoną flagę.
  • Odpowiedz