Wpis z mikrobloga

Prawie jak katoliki, tylko obiektem kultu termomiksiarzy jest "młynek"
No i istnieje. I jeszcze tylko muszą zacząć twierdzić: żeby nie termomix nie powstało by żadne danie na świecie, trzeba im za to dziękować bo są podstawą cywilizacji gotowania
#humorobrazkowy #bekazkatoli #heheszki
robert5502 - Prawie jak katoliki, tylko obiektem kultu termomiksiarzy jest "młynek" 
...

źródło: Screenshot_2023-12-06-06-51-27-48_dc00545bd3b8828f033a02ac25b2d36d

Pobierz
  • 103
@Keret no czyli tyrasz w bezwidelcowej kantynie i gunwo wiesz o prowadzeniu kuchni i systematyzacji produkcji. Oburzam sie bo oskarki udajace kobiety sie wypowiadaja w tematach o ktorych gunwo wiedza. A thermo polecam, stawiasz stewarda i co kreci sosiki jak automat za najnizsza krajowa a sous cheef moze sie zajac swoimi obowiazkami. Ale co ja bede z podrzednym kuchcikiem dyskutowal, szef ci #!$%@? glupot do bani to je powtarzasz, a tak naprawde
@cybulion Też jak im to mówiłem to minusowali. Pierwszą osobą u której widziałem Thermomix na chacie był szef kuchni z restauracji z wyroznieniem Michelina.
Ale tak, to jest wynysł sekciarzy xD
Przecież to urzadzenie powstało właśnie do gastronomii, potem rozpropagowano je w domach.
Normalnym widokiem na kuchni są dwa-trzy Thermo koło siebie, w ktorych robisz się proste rzeczy: sosy, puree itp.
No ale wykopki wiedzą swoje xD
@Iudex no bo gunwo wiedza. To ze wokol termo wytworzyla sie sekta to jedno i tego nie neguje, a to ze w kuchni to jest pomocne narzedzie ktore niweluje obowiazki jednej osoby i automatyzuje produkcje przy duzej karcie to jest druga sprawa. Ale jak widzisz - inni mowia co by robil sous chef - przeciesz jako zastepca ezefa kuchni ma mieszac sosy a nie stac na pasie i pilnowac czy bonowka dobrze
@robert5502: chu z termomiksem, może dobry mikser może nie ale nie podoba mi się żaden produkt który swoją sprzedaż realizuje w oparciu o budowanie sekty. Nie kupisz temomiksa na allegro czy w sklepie. Nie. Musisz skontaktować się z członkiem sekty. Ale nie to też za mało. Nie sprzeda ci go od tak na telefon. Musi przyjść do ciebie do domu i zrobić prezentację, pranie mózgu.
@cybulion: To było do innych, ale zahaczyłem ciebie. Koleś jest chyba bucowaty, ale tę gwiazdkę dostał. No i stoi gar od Thermomixa... to raczej ci od Michelina mają to w d@pie czym to zrobił, ale tutaj ktoś robi problem z niczego.
Ja mam w domu wok stalowy. I czosnek do chińskich potraw czasami siekam nożem, czasami wyciskarką ręczną, a czasem taką kołyską z nierdzewki. Ale jak będę chciał to wrzucę do
@jack_ nie za charakter dostaje sie gwiazdki. Chociaz jak po trittenheim polatalem po gwiazdkowych to wszedzie byli ludzie do rany przyloz.
Bo widzisz, prawdziwy kucharz rozumie ze te zaoszczedzone 8 minut to jest wartość dodana a termomix szybko na kuchni sie zwroci. Ale na wykopie najmadrzejsi ta sa ci co gunwo wiedza i zamiast isc po rozum to szperaja ze rok temu nie mialem swojej restauracji. XD teraz mam pod soba 2
nie wiem jakie allegro sprawdzałeś ale na tym moim jest do kupienia.


@ghostek: na allegro każdy może sobie wystawić co chce. Oficjalnie producent nie sprzedaje na allegro czy w sklepie. A ty kupując na allegro kupujesz od Janusza. Tak cięzko to zrozumieć?