Wpis z mikrobloga

Jakie perfmy polecacie perfumy do 100-150zł?

Szukam od paru dni i na razie mam taką liste z ktorej nie wiem co wybrać.
Moze ma ktoś odlewki przynajmniej 3 z tych propozycji?

1. Azzaro chrome
2. Armaf club de nuit intense edt
3. Rasasi Fattan Pour Homme
4. Roma Uomo Laura Biagiotti
5. Al Haramain L´Aventure
6. Montblanc Legend Spirit

#perfumy #rozbiorka #stragan
  • 15
  • 0
@Yeahido: @Yeahido @fixyou03 Więc do swojej listy dodaje jescze powyższe propozycje, jakby ktos mial odlewki.
Tylko pytanie jeszcze czy to co zaproponowaliscie jest w "świeżym stylu"? Bo mam wrazenie ze takie m isie najbardziej podobają. Np. Niedawn9o wąchalem Azzaro chrome uiited i byl calkiem spoko, a wczesniej pare lat iuzywalem Zara silver 2017, ktory tez byl spoko

1. Azzaro chrome
2. Armaf club de nuit intense edt
3. Rasasi Fattan Pour
  • 0
rasasi hawas


@splitzy: Chociaż w sumie mimo ze 200zł, to też mógłbym sprobowac jako odlewke. Wlasciwie to zastanawiam sie czy tylko jakichs lepszych odlewek nie uzywac, bo przyajmniej dotychczas nie uzywalem perfum daily tylko na jakies okazje i ostatuą zare silver chyba mialem 4 lata, a tam bylo o ile sie nie myle 30ml.

Więc do swojej listy dodaje jescze powyższą propozycje

1. Azzaro chrome
2. Armaf club de nuit intense
@essos: Podam pozycje ze swojej półki "kocham" na fragrantice (odrzuciłem pozycje droższe i wycofane):
Zara Sunrise on the Red Sand Dunes
Reminiscence Tonka
Reminiscence Patchouli
Reminiscence Patchouli Pour Homme
4711 Blood Orange & Basil
Puig Quorum Silver
CK Obsession i Obsession Night (wersje damskie)
Alyssa Ashley Musk
Jovan White Musk for Men
Katy Perry Indi
Baldessarini Ambre
Baldessarini Baldessarini i wersja Concentree (według mnie są praktycznie identyczne, na tyle że nie
  • 0
@Mirkovsky: @1nfinity @ucho_igielne @AlbertoMohitas @splitzy @fixyou03 @Yeahido

Ogolnie w ciul tych propozycji i ciezko ogarnąć, ale poki co kupilem pełny flakon Rasasi fattan 50ml (za 54zl) i oprocz tego 3 odlewki: Rasashi Havas, Armaf Club de Nuit Intense Man i Moschino Uomo?. Najbardizej mnie ciekawi Havas, bo ma dobre opinie na yt, aczkolwiek mowią tez ze jest mocny, wiec nie jestem pewien czy bede sie czuł z tym komfortowo (wole zbytnio
  • 0
rasasi Fattan robi furorę u mnie w rodzinie, wszystkim się podoba i sobie kupują już po trzecim flakonie. Przy tej cenie warto spróbować


@AlbertoMohitas: Mam go od dzisiaj, przetestowalem i.. wydaje mi sie że śednim pomysłem jest pachnieć jak sosna.. Matka tez wąchala i po jej reakcji widzialem ze tez niezbyt jej podchodzi. Zesztą powidziala cos w stylu że "jedzie ode mnie" :p Zastanawiam sie czy ojcu nie oddac pod choinke,