Wpis z mikrobloga

WYZWANiE PLASTYCZNE 10/23 - WYNiKi

Temat edycji: - Architektura snów.

Za najlepszą pracę uznano obraz uzytkowniczki @Inevera

Gratuluje i cieszę się, że nie porzuciłaś całkiem zabawy. Kiedyś bedziesz weteranką.

Dziekuje za udział wszystkim biorącym udział i głosującym za glosowanie w ankiecie.

Jak sie sprężymy to zrobimy jeszcze 11... aha. Pomylilem sie.

Przepraszam.

#rysujzwykopem #malujzwykopem #tworczoscwlasna #glupiewykopowezabawy #rysunek #rysowanie #grafika #digitalpainting #sztuka #akryl #art #wyzwanieplastyczne #zainteresowania

Link do zwycięskiej pracy: https://wykop.pl/wpis/73856687/wyzwanieplastyczne-temat-architektura-twoich-snow-
erebeuzet - WYZWANiE PLASTYCZNE 10/23 - WYNiKi

 Temat edycji: - Architektura snów.

...

źródło: temp_file1786566496492208628

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Jak sie sprężymy to zrobimy jeszcze 11... aha. Pomylilem sie.


@erebeuzet: Dawać 11! Kit, że nie brałem udziału w 10, ale chcę mieć możliwość nie wzięcia udziału i w 11! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@erebeuzet: "Ja naprawdę chciałem, ja czasu nie miałem. By dać żreć im wszystkim, nic nie rysowałem."
Ale teraz robię jeden rysunek "na zamówienie" - jakby temat podpasował, to by było idealnie. Jak nie, to między świętami a sylwestrem będzie trochę wolnego. Także byłoby fajnie coś popełnić.
  • Odpowiedz
@erebeuzet: @Inevera Gratulacje! Praca naprawdę piękna i jak zwykle w charakterystycznym stylu.
Oczywiste skojarzenia: The last of us,
nieoczywiste: przypomniał mi się trochę klimat tej fantastycznej pracy ze słupami przesyłowymi i chyba wisielcami, dziewczyną na 1. planie... :)

Przy okazji chciałem uroczyście ogłosić i zobowiązać się do tego, że pracę z tego miesiąca wysyłam Szanownemu Organizatorowi.
W podziękowaniu za inicjatywę, darmowy temat do malowania co miesiąc no
  • Odpowiedz
  • 1
@gascoigne wykop mi nawet powiadomien nie wysyła. Wspanialy pomysl i bede bardzo wdzięczny. Pochwale sie jak wisi na scianie, a i za przesyłkę płacę. Pozdrawiam dziekuje i dobrego dnia.
  • Odpowiedz