Wpis z mikrobloga

Poszukuję taką patelnię. Zależy mi na kilku kwestiach:
- nierdzewka(najlepiej w całości, bo wtedy można by to wrzucić do pieca w razie czego?),
- minimum 28 cm,
- pokrywka w zestawie,
- myślę, że 2 rączki(żeby łatwiej było przenosić jak będzie w niej dużo) będzie korzystniej?
- fajnie by było jakby cenowo udało się zamknąć w 300-400 i jakościowo była by to patelnia, która mi posłuży dobre lata.
- no i z Polszy najlepiej

#pomocy #gotujzwykopem #gotowanie #zakupy
TheMacioch - Poszukuję taką patelnię. Zależy mi na kilku kwestiach:
- nierdzewka(najl...

źródło: c384-1c0e-42d3-9674-c4f1bdd419af_large

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@TheMacioch: Ciężko było znaleźć ale sie udało https://delhan.pl/sklep/kuchnia-sklep-delhan/gotowanie-i-pieczenie/garnki-pojedyncze/garnek-greblon-kwadratowy-niski-28cm-serey-odelo/.
Chyba sama zamówię.
Jesli boisz się o jakość stali i wagę to mam 2 garnki tej firmy i są bardzo OK, podwójne dno, nie przypalają, wszystko jak należy. Jeśli chcesz takie cudo jak na amerykańskich filmikach z YT to szykuj tysiąc złotych.

  • Odpowiedz
  • 1
@arinkao: No ja właśnie bym chciał, żeby trochę się poprzypalało, bo mam ambitny zamiar spróbować się nauczyć czegoś w tej kuchni i m.in. będę próbował zrobić ten sos z patelni(fond bodajże się to nazywa). No i dziękuję Ci ślicznie ale ja szukam nierdzewki, a to od Ciebie to alumionowy garnek, obciągnięty warstwą nierdzewki i teflonu. Ja szukam gołej, nierdzewnej patelni.

@Bad_Wolf: To zależy do czego chcesz. Ja chcę robić na
  • Odpowiedz
@TheMacioch: Mam dwie takie patelnie nierdzewki ale z plastikowymi elementami. Niestety znajdziesz co chcesz, ale za 4 razy wiekszą kwotę. Nie rozumiem tego rynku, nie odpowiada na potrzeby.
  • Odpowiedz