Wpis z mikrobloga

Jestem umówiona już z bankiem na podpisywanie umowy kredytowej i termin z notariuszem też zaklepany.

Jeszcze w tym miesiącu będę mirkować już na swoim (co prawda na kredycie, ale to lepsze niż wynajem).
Potem jeszcze ściągnąć mojego Mireczka niebieskiego paska (ale nie będę podawać nicku), potem biorę sobie jakiegoś kitku i już sobie w miarę ułożyłam życie.
A pomyśleć, że jeszcze ponad rok temu byłam kupą nieszczęścia, z ch*jową pracą w januszeksie, pełnym wałków i mobingu za gównopieniądze.
Zmieniła się praca, miejsce zamieszkania, poszłam znowu na studia (ale tym razem dużo łatwiejszy kierunek i zaocznie), a wystarczyło tylko wyjść pobiegać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Po 28 latach w końcu rozpoczyna się mam nadzieję życie, w którym nie będę się zastanawiać codziennie nad magikiem.

#chwalesie #kredythipoteczny #kredyt2procent #nieruchomosci #depresja
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tyrande: Miło jest czytać takie wpisy! (ʘʘ) Cieszę się, że w Twoim życiu zaczęło się układać. Trzymam mocno za Was kciuki!
  • Odpowiedz
iks de jeszcze miesiąc temu pisałaś, że chyba mu się podobasz i może co z tego będzie a dziś już ujęłaś go w życiowym planie XDDDD nieźle


@Castel-Gandolfo: ja nie wiem czy to bait, choć pamiętam jej opowieści jak ją w gimbazie gnębili. smutne.
chciałbym wierzyć w ten tu wpis, bo daje nadzieję innym przegrywom.

  • Odpowiedz
(co prawda na kredycie, ale to lepsze niż wynajem).


@Tyrande: nieeee nie mozesz tak pisac nieeee zaraz ci wykopki wytlumaczaz ze wynajem najlepszy, a jak bedziesz chciala jutro wyjechac do wadowic to co masz mieszkanie w kredycie wiec prawnie to zabronione
  • Odpowiedz
angaż związkowy jest dłuższy niż miesiąc


@Tyrande: chciałaś powiedzieć "staż"?
chyba że dopiero ten angaż wdrażasz.
no ale to też nie za dobrze, wszak w perspektywie 30 wspólnych lat w kredycie. xD
  • Odpowiedz