Wpis z mikrobloga

Jestem umówiona już z bankiem na podpisywanie umowy kredytowej i termin z notariuszem też zaklepany.

Jeszcze w tym miesiącu będę mirkować już na swoim (co prawda na kredycie, ale to lepsze niż wynajem).
Potem jeszcze ściągnąć mojego Mireczka niebieskiego paska (ale nie będę podawać nicku), potem biorę sobie jakiegoś kitku i już sobie w miarę ułożyłam życie.
A pomyśleć, że jeszcze ponad rok temu byłam kupą nieszczęścia, z ch*jową pracą w januszeksie, pełnym wałków i mobingu za gównopieniądze.
Zmieniła się praca, miejsce zamieszkania, poszłam znowu na studia (ale tym razem dużo łatwiejszy kierunek i zaocznie), a wystarczyło tylko wyjść pobiegać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Po 28 latach w końcu rozpoczyna się mam nadzieję życie, w którym nie będę się zastanawiać codziennie nad magikiem.

#chwalesie #kredythipoteczny #kredyt2procent #nieruchomosci #depresja
  • 57
  • Odpowiedz
@Tyrande fajnie że się załapaliście na kredyt 2%, nam nie dali pozwolenia na budowę na czas i będziemy musieli brać normalną hipotekę, no ale my spierdzielamy ze stolicy pod miasto na własne 1500m2 podwórka do drewnianego domku ()
  • Odpowiedz
@Tyrande powodzenia nad magikiem się nie zastanawiaj:) chciałbym mieć tyle szczęścia z kupna mieszkania. Ja będę się cieszyl jak sprzedam aktualne, życie w bloku doprowadza mnie do frustracji.
  • Odpowiedz
O Boże jaka miła wiadomość! Szczęśliwości dla Was obojga wy dwa zakochane wykopki!( ʖ̯)
(σ ͜ʖσ)
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@Tyrande: gratuluję.
Mam kilka pytań -jak coś to możesz na priv odpowiedzieć.
1. Ile zarabiałaś w januszexie i ile teraz zarabiasz?
2.Ile kosztowało mieszkanie, jaki miałaś wkłąd własny i jaki kredyt wzięłaś?
3. Sama wzięłaś kredyt na mieszkanie, czy z mirkiem?
4. To miasto wojewódzkie, czy powiatowe + zdalna?

Mam podobnie rozjechane kompletnie życie i patrzę, że chyba można osiągnąć sukces.
  • Odpowiedz