Wpis z mikrobloga

z przegrywu da się wyjść. Skąd to wiem? Bo znam ludzi którzy wyszli. Każdy z nich był równie nieatrakcyjny, max 3/10. Niscy 160-175 wzrostu. Otyli lub przerażająco chudzi.
W każdym z przypadków droga była prosta choć trwała latami:
- poprawa dynamiczności: social skille / siłownia
- zadbanie o higienę, delikatny lookmaxxing
- poprawa sytuacji materialnej, lepsza ambitna praca, lepsze zarobki, determinacja
Oczywiście topowych lasek to nie mają, ale sympatyczne "szare myszki" około 4-5/10, własne mieszkania (na kredyt), spoko auta (kredyt), życie na poziomie, wycieczki, koncerty itp
#przegryw #zwiazki #redpill #blackpill #wychodzimyzprzegrywu
Vedar - z przegrywu da się wyjść. Skąd to wiem? Bo znam ludzi którzy wyszli. Każdy z ...

źródło: temp_file2751116867831769728

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Vedar: Niestety muszę cię zmartwić ale nic z tych rzeczy nie miało większego znaczenia, może ewentualnie "poprawa sytuacji materialnej". Znaczenie miało to, że "trwało to latami". Zgaduje że te ich "szare myszki" to nie były 25-latki, tylko jakieś 35-40, które zderzyły sie ze ścianą i musiały na szybko złapać sobie beciaka póki jeszcze była szansa na potomstwo.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kaminarii

Czyli typ zaczął więcej zarabiać i stał się beciakiem. Ok.


W tej przemianie kobieta jest tylko dodatkiem. To co jest najważniejsze to to że ci goście są szczęśliwsi, korzystają z życia, nie narzekają tyle, nie są tak rozdrażnieni... po prostu normalnie funkcjonują
  • Odpowiedz
- poprawa sytuacji materialnej, lepsza ambitna praca, lepsze zarobki, determinacja

Oczywiście topowych lasek to nie mają, ale sympatyczne "szare myszki" około 4-5/10,


@Vedar: xD jedyna rzecz która miała tu znaczenie to to że stali się starsi i mają pracę i zarobki, weszli z hajsem w wiek gdzie laski szukają betabankomatów a same zaczynają być świadome że są brzydkie i nie mogą liczyć na to co chciały od zawsze xd. klasyka
  • Odpowiedz
@telemark: U Hiszpanek +1 ale jak trafisz na jakąś Kolumbijkę albo inną latynoskę to jak najbardziej +3, wiem znam z autopsji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vedar: oczywiście że się da, ale zawsze pozostaje ten % który sobie nie poradzi.
Wydaje mi się że ten odsetek dzisiaj będzie wiekszy niż te 20 lat temu

: @Widur ostatnio właśnie się zastanawiałem
Skoro biały ma boosta atrakcyjności w rejonie SEA,
to jak to działa z białym niebieskookim blondynem w takiej Ameryce Południowej, czy nawet na południu Europy: Hiszpania, Włochy? Skoro dla polki murzyn to synonim egzotyczności to
  • Odpowiedz
  • 4
@analboss @Widur Kiedyś robiłem takie testy na portalach randkowych, było to w latach 2013-2015. Efekty okazały się przerażająco mizerne. Parę Brazylijek mi puściło oczka i to takiej sobie urudy, jedna mi odpisała, ale nie podobałem jej się. Nie miałem żadnych odpowiedzi od Meksykanek, Kolumbijek, Wenezuelek, Jedna Argentynka mi odpisała (oni są biali), ona była brzydka. Pamiętam, że biała z USA była zainteresowana dużo starsza ode mnie. Wszystkie Filipinki to były
  • Odpowiedz