Wpis z mikrobloga

z przegrywu da się wyjść. Skąd to wiem? Bo znam ludzi którzy wyszli. Każdy z nich był równie nieatrakcyjny, max 3/10. Niscy 160-175 wzrostu. Otyli lub przerażająco chudzi.
W każdym z przypadków droga była prosta choć trwała latami:
- poprawa dynamiczności: social skille / siłownia
- zadbanie o higienę, delikatny lookmaxxing
- poprawa sytuacji materialnej, lepsza ambitna praca, lepsze zarobki, determinacja
Oczywiście topowych lasek to nie mają, ale sympatyczne "szare myszki" około 4-5/10, własne mieszkania (na kredyt), spoko auta (kredyt), życie na poziomie, wycieczki, koncerty itp
#przegryw #zwiazki #redpill #blackpill #wychodzimyzprzegrywu
Vedar - z przegrywu da się wyjść. Skąd to wiem? Bo znam ludzi którzy wyszli. Każdy z ...

źródło: temp_file2751116867831769728

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Mateo132:

ja nie jestem trenerem xd ja po prostu jestem przykladem, ze zmiana nastawienia wy.abala mnie do 3 galaktyki i mialem piekne czasy dzieki temu. Tyle. Wspolczuje, ze nie kazdemu sie udalo.

Odpowiedz


Hitler brzmi bardziej legitnie niż Twoje p@lenie hahaha
  • Odpowiedz
@kamil150794: różnie. Jak sie nie nauczyl podrywania i dopoki sie nie zmienil na lepsze to czesto patuski albo jakies brzydkie/srednie. Pozniej juz konkret, wyzsze od niego, na wyzszym poziomie niz on sam. Problem byl w utrzymaniu relacji, ale to tez wynikalo z jego porzucania lasek i mimo wszystko niskiego poczucia wlasnej wartości. W srodku czul, ze te laski sa lepsze, psyche tez trzeba poprawiac, to dluga droga.
  • Odpowiedz