Wpis z mikrobloga

z przegrywu da się wyjść. Skąd to wiem? Bo znam ludzi którzy wyszli. Każdy z nich był równie nieatrakcyjny, max 3/10. Niscy 160-175 wzrostu. Otyli lub przerażająco chudzi.
W każdym z przypadków droga była prosta choć trwała latami:
- poprawa dynamiczności: social skille / siłownia
- zadbanie o higienę, delikatny lookmaxxing
- poprawa sytuacji materialnej, lepsza ambitna praca, lepsze zarobki, determinacja
Oczywiście topowych lasek to nie mają, ale sympatyczne "szare myszki" około 4-5/10, własne mieszkania (na kredyt), spoko auta (kredyt), życie na poziomie, wycieczki, koncerty itp
#przegryw #zwiazki #redpill #blackpill #wychodzimyzprzegrywu
Vedar - z przegrywu da się wyjść. Skąd to wiem? Bo znam ludzi którzy wyszli. Każdy z ...

źródło: temp_file2751116867831769728

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gnomol: prawda jest taka, ze znam grono osob z najblizszego otoczenia w tym mnie, ktorzy zaczeli uczyc sie sztuki podrywu, zaczelismy trenowac taniec, zmienilisny ubior, siedzielismy w samorozwoju. Efekty byly i do dzis sa niesamowite. Ksiazke mozna by bylo napisac. Jakbym Ci napisal o dokonaniach to bys nigdy nie uwierzył. Jestem juz 8 lat w zwiazku, tamci pozenieni wiec juz sie tym nie zajmujemy. Na pewno trzeba sie bardzo zmienic,
  • Odpowiedz
@gnomol: to byś musiał pokazać swoją mordę,
bo nie oszukujmy się tinder jest wyjątkowo zależny od mordy, nawet wzrost / wagę da się ukryć, ale nie mordę. No chyba że jesteś babą to walisz tapetę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mateo132 Bajki i bajeczki nie dla brzydkich i napisała ci to osoba, która ma żonę. Jedyna nadzieja dla brzydkich to twardy tyłek i przypadek.
  • Odpowiedz
@Vedar: Lookmaxxing to najwyższa forma spermiastwa. Inwestowanie ogromnej ilości czasu i pieniędzy, żeby dziurawiec na Ciebie w ogóle spojrzał.

OPie, i te osoby 3/10 na kogo mogą liczyć po takiej "inwestycji"? Na 3/10 albo 4/10 którym już dzwonił zegar biologiczny.

Opowiadasz historię jakby to były związki 3/10 + 8/10.
  • Odpowiedz
@gnomol: jasne. Uzalaj sie dalej nad soba. Jak z piwnicy nie wychodzisz to nie widzisz jak brzydale wyrywaja laski. I nie w necie, to moze byc dodatek.
Laski lubia ladne twarze, ale nie sa one az takie wazne dla nich jak dla nas.
Znam goscia, maz 170 cm wzrostu, srednia twarz, pryszcze, srednia gadka. Ale typ swoja aparycja wyrywa laski na imprezach i silowniach. Nie uzalal sie ze sie nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Mateo132 Czy ty masz ograniczenie umysłowe? Do kogo te gadki? Takie wysrywy to sobie pisz w książkach. Ja chodziłem na imprezy, jak ty pewnie w pieluchy robiłeś. W tym czasie Batko uczył podrywu i bardzo dobrze wiem, jak i co działa, czyli uruda i tylko uroda, a reszta to złudzenie.
  • Odpowiedz
@gnomol: znam Batko tak się składa. Jak zaczynałem to czerpałem z tego typu źródeł. Podejrzewam, że nie jesteś dużo starszy ode mnie o ile jesteś. Wiem, co robi dobra twarz. Jakoś ja jej nie mam, a lasek zaliczyłem +20, +20 przynajmniej dałem kosza i ich nie wyruchałem jak chciały. Wspaniałe to były czasy, jak raz podczas imprezy na dysce obtańczyłem cały parkiet lasek a te jak jeden mąż ustawiły się
  • Odpowiedz
@Mateo132: Pełek Grzywka naczelny kapitan redpillers, którego ostatnio ludzie rozerwali na strzępy pod jego własnymi artykułami i dlatego pewnie ich już więcej nie pisze Wielki k@wa mistrz empata mający 190+cm brunet uważający że każdy facet może używać tak samo używać tych samych narzędzi poznawania i oczekiwać tych samych skutków Do jego wielkiego umysłu nawet nie trafia że w Polsce średniaki nie mają czego szukać jak brakuję 20% dziewczyn to i tak p@Doli że ludzie rozchodzą się w parach i nie ma problemu żadnego przecież haha i inne tego typu pierdy.

a lasek zaliczyłem +20

Jesteś zwykły lachoJebca który od przeruchania g@wno wie o stabilnych związkach bo nie można się nie znudzić jedną laską i potem zrobić związek stabilny na 10 lat+

ze sie da z
  • Odpowiedz
@Mateo132: Boisz się i masz rację Nie masz ze mną szans synku, niejednego "trejnera podrywu" uwaliłem dla dobra społeczności obnażając ich zarabianie na naiwniakach, hipokryzję i obłudę a Ty nie jesteś nawet trochę podobny do tych najlepszych miszczów

Grzywocza też zniszczyłem bo mu ego wyj@bało w kosmos po paru latach fachu że nic nie dało mu się już więcej przetłumaczyć że się zmieniły realia i wiele rzeczy nie działa już
  • Odpowiedz
@navaare: ja nie jestem trenerem xd ja po prostu jestem przykladem, ze zmiana nastawienia wy.abala mnie do 3 galaktyki i mialem piekne czasy dzieki temu. Tyle. Wspolczuje, ze nie kazdemu sie udalo.
  • Odpowiedz
  • 2
@Mateo132 Jednak jesteś ograniczony, albo przystojny z pakietem dużego wzrostu i sobie jaja robisz. Chłopie piszesz takie kocopoły, że aż się rzygać chce. To wszystko co wymieniłeś to jest jedno wielkie g.... te całe gry, pua, robienie frajerów w konia. A laski jedynie co wyczuwają to przystojną twarz. Już ci napisałem ja mam żonę, chociaż kosztowało mnie to ogromną ilość koszy, upokorzeń i miałem szczęście (uważam, że warto było).Tyle może zrobić
  • Odpowiedz