Wpis z mikrobloga

129 303,40 - 12,60 - 7,26 - 53,82 = 129 229,72

Te 53km to Garmin Ultra Race w Gdańsku (53/1200). Strasznie wymęczyłem, 7h z minutami. Biegło sie dobrze do ~25km potem spadła bomba bez ostrzeżenia. Nie wystartowałem za szybko ani nic takiego, po prostu chyba dzień nie siadł. Próbowałem ratować redbullem, elektrolitami itd, ale siła tak naprawdę nie wróciła już do końca poza krótkimi przebłyskami.

Jeżeli komuś to pomoże - to moje drugie ultra w Brooksach Caldera 6. Dla mięśni świetne, amortyzacja pomimo grubości podeszwy nie za głęboka, taka w sam raz - można biegać bez końca, póki sił starczy. Niestety dla stóp średnie (rozmiar mam odpowiednio większy), pomagają troche 2x skarpety i oklejenie palców Omnifixem, ale i tak pełnego komfortu nie ma, cały czas sie czuje, że ocierają w różnych miejscach. Podeszwa trzyma nawet w zimowych warunkach, tylko jedna gleba, bardziej przez moją nieuwagę, na mocno wyślizganym śniegu.

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie

Skrypt | Statystyki
MarcD - 129 303,40 - 12,60 - 7,26 - 53,82 = 129 229,72

Te 53km to Garmin Ultra Race ...

źródło: fm9YGQaY5zR4nR9bZ1NVrcy5NfUDBWatfmmY2Qd7SO8-1152x2048

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 1
@Grzegiii: Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Organizator deklarował 1200, zegarek zmierzył 1185, więc jakoś hardcorowo w pionie nie było. Szczerze liczyłem na wynik poniżej 6h, ale jak noga nie podaje to co zrobić.
  • Odpowiedz
@MarcD Podziwiam, zacny dystans i przewyższenie w ciężkich jak by nie patrzeć warunkach. Nigdy takiego nie zaliczyłem i szczerze wątpię, bym się kiedykolwiek na taki porwał.
  • Odpowiedz
  • 2
@enron: Daj spokój, przecież to łatwizna jak się biega regularnie. Jak się wyleczysz z kontuzji to dwa razy takie długie poogarniasz. Generalnie trailowe ultra szczerze polecam, sama esencja tego co piękne w bieganiu. Jeszcze gdyby nie te podbiegi ;)
  • Odpowiedz
@MarcD no ja wiem, ultratraile przywracają bieganiu radość i przyjemność, nawet kosztem ekstremalnego wycieńczenia (ʘʘ) Co do kontuzji to nie wiem czy już nie zostanie ze mną na stałe, a wtedy biegi górskie out ()
  • Odpowiedz