Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

no więc przyszła pora na druga edycje wykopowego serwera Counter-Strike 1.6. Ogólnie średnio mi się chciało i nie miałem na to chęci w tym roku, ale jakoś tak dziś wstałem i ogarnąłem to w 6 godzin z hakiem więc no, stoi. Działa. Serwer w 90% przypomina swoją poprzednią edycje z zeszłego roku, ale są pewne zmiany i dodatki.

-Kilka świeżych roundsoundów (które możecie wyłączyć komendą /rs jak nie chcecie tego słuchać co rundę)
-System rang. Gdy napiszecie coś na czacie to obok waszego nicku będzie [Prefix] z rangą. Rangi aktualizują się wraz z ilością zdobytych fragów podczas całej edycji serwera. Nie mam pojęcia czy to działa, bo nie testowałem. Będą testy na produkcji.
-Coś tam jeszcze się ogarnie z czasem

Zachęcam do zgłaszania błędów / problemów związanych z serwerem oraz propozycji zmian pod moimi wpisami, albo na tagu #cs16 Na serwerze mogą pojawić się nadal błędy, ale dopilnujemy, aby się ich pozbyć jak najszybciej.

Co oferuje serwer?
-Brak durnych elementów z CS:GO, oj przepraszam z CS2
-Brak systemu VIP i innych płatnych dodatków,
-Wspólny mikrofon i czat dla wszystkich,
-Świąteczne elementy wizualne takie jak mapy, czapki na głowach, opady śniegu, C4 jako choinka,
-Świąteczna muzyka po każdej rundzie,
-Ultimate Sounds PL - czyli kultowe dźwięki po zabiciu przeciwnika,
-Rozgrzewka w trybie deathmatch na śnieżki

Czy na serwerze są jakieś zasady? Hmm no w sumie to nie, ale
-Nie czituj - to chyba oczywiste
-Na czacie pisz co chcesz, przez mikrofon w sumie teeeż, ale nie drzyj #!$%@? zbyt mocno i za często to wszystko będzie ok

Nazwa: cs-SzczurowniaA [4Fun]
IP: 193.33.176.51:27095
Hasło: brak
Ilość slotów: 32
Tryb gry: 4Fun (czyli wchodzisz i robisz co chcesz + parę bzdetnych dodatków urozmaicających rozgrywkę)
Start: 6 grudnia 18:00

Dla ciekawskich tutaj będzie spis przyszłych banów: http://cs-szczurownia.gameclan.pl/bany/ban_list.php

Zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cs16 #counterstrike #csgo #cs2 #gry #swieta #kiedystobylo
PePeZBA - Dzień dobry,

no więc przyszła pora na druga edycje wykopowego serwera Coun...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 58