Wpis z mikrobloga

Wyjazd #yanek do Chorwacji odbywa się cały czas z takim wyrazem twarzy xD Miało być zarobione na kampera w kilka nurkowań, a tutaj #!$%@?. Malutki srebrny pierścionek i nic więcej. W międzyczasie akumulator AGM taki super, od widza za darmo, wysoka półka, klasa sama w sobie okazał się trupem więc musiał kupić zwykły 45Ah xD Co noc marznie bo nie wystarcza prądu żeby używać webasto i ładować Blu3nemo po tych obfitych w skarby nurkowaniach i jeszcze okazało się, że widownia częściej ogląda #lecimydalej od #odyn senior niż jego poszukiwania xD
Kamilek2323 - Wyjazd #yanek do Chorwacji odbywa się cały czas z takim wyrazem twarzy ...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Kamilek2323: Też kisnę z #yanek i jego bieda-tripu. To jest przykład człowieka, który naoglądał się Odyna i teraz chce żyć tak jak on, ale to nie ten level finansowy. Wg mnie powinien skupić się najpierw na zarobieniu kasy. Zna się na budowie sauny, to niech to robi. Teraz na filmach robi dobrą minę do złej gry, ale na dłuższą metę tak się nie da żyć. Wczoraj wrzucił swoje żale na temat
  • Odpowiedz
  • 2
@bbul44: ja to czekam na budowę tego busa bo skoro on chce go zbudować w 3 miesiące w swoich działkowych warunkach to będzie to taka druciarnia, że ja #!$%@? xD No ale przynajmniej skończy go szybciej niż @Korsir swojego xD
  • Odpowiedz
@Kamilek2323: zacząłem oglądać yanka od 3 odcinków i jakoś polubiłem jego bieda tripa, tak fajnie biedotą zaladuje i jest tak hmm śmiesznie przez to, jeszcze w tym małym samochodziku
  • Odpowiedz
@Kamilek2323: Senior ma o tyle łatwiej, bo ma wsparcie Odyna. O Yanku chyba żaden "większy" youtuber nie wspomina, wiec wolniej będzie rosła mu widownia, a poza tym nic nowego/ciekawego nie pokazuje.

Mnie brakuje w tych "podróżach", żeby oprócz plaży pokazać jakieś miasto, pójść spróbować jedzenia, nawet z bookingu wziąć najtańszy pokój i pokazać jakie warunki byłyby przy budżetowym wyjeździe. Siłuje się na rękę, to poszukać amatorskich zawodów w danym kraju, a
  • Odpowiedz
@N4lesnik: Senior istnieje TYLKO dzięki odyni. Tak samo #korsir. Ten kto się podczepi pod większego to jeszcze coś tam uciągnie dla siebie, ale tak od zera to marne szanse. Tych kanałów to jak mrówek. Mało tego, myślę że #odyn od zera też by dzis nie zaistniał. Inna sprawa że detektoryzm przestaje być intratny, dostępność sprzętu oraz zwykła moda pokazuje jak wszystko jest przekopane. Kolejna sprawa, że te moniaki to już
  • Odpowiedz
na tym polega jego cały numer, z którego on sobie nie zdaje sprawy a co doskonale widać po komentarzach pod filmami. Chodzi o zbieranie porażek i na koniec dnia "nic się stało", zaśpiewanie sobie radosnego aleluja, poskakanie po jaskiniach. "O Janku, jaka cudowna pogoda ducha". - Pytanie gdzie i jak rozładowywuje ten ból nic nie znajdowywania. A i jeszcze ile on się napracował myślowo nad tym master-planem poszukiwawczym na Chorwacji.

Miniaurki nie
  • Odpowiedz
@N4lesnik: on nie ma na śniadanie normalne je tylko jajka i boczek/konserwy i suchy chleb, to jaki booking. Zawody by pewnie miały jakąś wpłatę wejściową a on się brzydzi wydawaniem pieniędzy
  • Odpowiedz