Wpis z mikrobloga

humor dzisiaj mi się mega zepsuł przez K, pewnie wieczorem pójdziemy spać w milczeniu, przykre ale w sumie trochę nie mam ochoty z  nim rozmawiać narazie, niby włazi mi w dupę i zamawia matę do ćwiczeń, mam nadzieję że mnie to zmotywuje do dalszych ćwiczeń #zwiazki naładowałam sobie słuchawki to będę miała chociaż co robić w autobusie bo zasnąć to raczej nie zasnę, krew mi z nosa leciała przed chwilą, nwm z jakiego powodu, jakaś osłabiona się nie czuję, ale w sumie bolał mnie nos w środku  od kilku dni, myślę że od suchego powietrza, miało się dzisiaj już ocieplać ale dalej na minusie jest, nie wiem czy ubierać rajstopy czy nie, chyba ubiorę,się nie wyspałam, aż mnie oczy szczypią, leczo prawie gotowe, jeszcze poczekam aż warzywa zmiękną i ziemniaki się ugotują i będzie można jeść, postuje gifa bo znalazłam stary giffolder a u Kingi nic się nie może zmarnowaç, poza tym zamówiłyśmy sobie ciuchy na tej promce, zapłaciłam za jeden trzyczęściowy set 360 złotych a drugi mam z oliwki zamówienia za darmo, ona ma ode mnie bluzę za friko jeszcze, kozacko, znowu mam suche dłonie #sraczkakofeinowa a do tego jak robiłam porządki to odkryłam, że mam strasznie dużo kredek, pisaków, cienkopisów, długopisów itp, ja nawet nie umiem rysować ale mam dużo kolorowanek #strumienswiadomosci zapomniałam że zalałam kibelek domestosem, muszę go wyczyścić, poodkurzane, pranie wywieszone, trochę robię porządki w szafce z ciuchami bo mi się nie mieści nic trzeba też wypić piwo wczorajsze bo mam zaległości i miałam je wypić wczoraj a chłopak się zasnął a sama nie chciałam pić żeby nie być alkoholiczką, teraz sobie przypominam o albumach, których dawno nie słuchałam i jestem w miłości, sprzątałam I na ziemi znalazłam taką płytę która kiedyś wzięłam z rzeczy które panowie wystawiali na chodnik bo ktoś umarł więc inni pobrali krzesła meble a ja wzięłam jakieś jego tego nieboszczyka losowe płyty i książki i włożyłam do odtwarzacza też że smietnika które mąż przyniósł jeszczce za czasów jak mnie zauroczył swoim punkowym podejściem I mieszkał właśnie w tym kontenerze płyta jest cała żółta ale muzyka na niej spoko i nawet nie porysowana kocham was wsystskich piszcie co u was bo od tego jest mikroblog, rogale w serwerowni, dzisiaj wzięłam podwójną dawkę leków na noc bo nie robię nic odpowiedzialnego ale jakoś dziwnie mi po nich a teraz kofeina i telefon do siwego żeby ogarnął mi białe żebym miała siły sprzątać i pisać do was a potem trzeba będzie ozdoby choinkowe z masy solnej zrobić #narkotykizawszespoko
KingaM - humor dzisiaj mi się mega zepsuł przez K, pewnie wieczorem pójdziemy spać w ...

źródło: helikopter3dOczojeb

Pobierz
  • 6
@KingaM: ta płyta z podłogi co znalazłam co se wzielam od panów sprzątających i wystawiających dobytek umarlaka na chodnik to Dead Can Dance, sprawdziłam shazamem, nawet dobrze bujają takie średniowieczne melodie, ale zbieżność nazwy z sytuacją jest zastanawiająca