Aktywne Wpisy

Aiusteia +32

krucjan +61
Takiego hambambera se zjadłem wczoraj na festiwalu burgerowym w ch ster i jeszcze połówkę z drugiego, takosy, korndoga i jakiegoś tam małego jeszcze.
Dobre było ale festiwal trochę bez rozmachu.
#szczecin #jedzenie #jedzzkrucjanem
Dobre było ale festiwal trochę bez rozmachu.
#szczecin #jedzenie #jedzzkrucjanem
źródło: IMG_20260522_175127
Pobierz




A co mi tam, poproszę o radę na mirko
Mam dobra prace w wojsku. Jednakże różne wydarzenia, ogrom pracy i brak wolnego zapędził mnie do #psychiatra
Bez pisania długich historii- sprawa ma się tak. Mam ochotę tym wojskiem jeb*ć . Nie wiem czy na zawsze, ale na pewno na TERAZ (a może na zawsze jeśli znajdę swoją ścieżkę w życiu). Mam propozycje wyjazdu za granice. Zmiana otoczenia, nowa praca, lepsze zarobki. Ryzykować?
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim